اتحادیه باربری تهران

اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران

حمل و نقل کالا از گذشته تا به امروز به روش های مختلفی انجام می شده و تغییرات بسیار زیادی کرده است. در گذشته و قبل از وارد شدن خودروها به چرخه حمل و نقل شهری جهت حمل و نقل بار شهری از درشکه و گاری رفته رفته بعد از آن از موتورهای سه چرخ و وانت های قدیمی و امروزه از خودروهای باربری نظیر هیوندای، ایسوزو و خاور استفاده می شود. به دنبال آن و نیاز جامعه به حمل و نقل های بسیار گسترده به وجود آمدن شرکت‌های باربری برای ارائه خدمات مختلف اعم از حمل بار درون شهری و حمل بار بین شهری در سرتاسر تهران گسترش پیدا کرد. خدمات مختلف باربری اعم از بسته بندی اسباب و اثاثیه و حمل بار از هزینه مشخص و واحدی در بین صاحبان این صنف برخوردار است. اما برای ایجاد  و حفظ یک نظم واحد باید بر روی این هزینه ها یک نظارت همیشگی وجود داشته باشد. به دنبال این نیاز اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران در خرداد ماه سال ۱۳۳۵ در حوالی میدان حر با عنوان رسمی اتحادیه بارکش های موتوری شهری تهران تشکیل شد. اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران صنف و نهاد رسمی شرکت‌های باربری تهران می باشد. برای دستیابی به اطلاعات این اتحادیه می توان به وب سایت آن مراجعه و اطلاعات مفیدی به دست آورد .

هدف اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران

هدف از تأسیس این اتحادیه رعایت حفظ حقوق و منافع شهروندان و تصویب قوانین مشترک درج شده در اساسنامه جهت ایجاد قوانین واحد و سهولت در روند حمل کالای تجاری_اداری و اسباب و اثاثیه منزل است.

اسامی دیگر اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران

اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران با اسامی مختلف دیگری از جمله اتحادیه باربری تهران، اتحادیه تهران، اتحادیه باربران تهران، اتحادیه حمل بار، اتحادیه اتوبار تهران، اتحادیه صنف باربری، اتحادیه صنف باربری تهران، اتحادیه حمل بار و اثاثیه،  اتحادیه اتوبارهای تهران، اتحادیه باربری درون شهری،  اتحادیه صنف مؤسسات باربری تهران و سازمان اتحادیه باربری تهران شناخته شده است.

اعضای هیئت مدیره اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران

آقایان حسین زندی، مرتضی احمدی، سعید میانه ساز، حمید دولتشاهی و حمید فرد حبیبی اعضای تشکیل دهنده هیئت مدیره اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران هستند.

اعضای هیئت مدیره این نهاد وظیفه نظارت و ساماندهی بسته بندی کالاها و اثاثیه منزل، حمل اثاثیه منزل، حمل کالاهای تجاری_اداری، حمل مواد سوختنی و خودروبرها را دارند.

برای مراجعه به وب سایت اتحادیه باربری تهران می توانید به آدرس http://www.ehkt.ir/ مراجعه فرمایید. در این وب سایت اطلاعات مفیدی راجع به قوانین و مقررات و انواع خدمات باربری و راه های ارتباط با صنف درج شده است. همچنین با مطالعه لینک های بالای سایت و سایر لینک های دیگر می توانید اطلاعات مفیدی راجع به قوانین و مقررات نظام صنفی و انواع خدمات و آموزش های موجود کسب کنید.

  • در صفحه اول سایت با مطالعه بخش آخرین اخبار می توانید آخرین اخبار مربوط به فعالیت ها و خدمات این نهاد را مطالعه کنید.
  • برای آشنایی و برقراری ارتباط در صورت لزوم با اعضای هیئت مدیره و پرسنل این سازمان می توانید بخش درباره ما را مطالعه کنید.
  • برای اطلاع از آدرس و شماره تلفن های این سازمان  می توانید در صفحه ارتباط ما این اطلاعات را جستجو کنید و با اتحادیه در تماس باشید.
  • در صورت داشتن هر گونه شکایتی از شرکت های باربری می توانید به شورای حل اختلاف مراجعه و شکایت خود را مطرح کنید سپس کمیسیون حل اختلاف در اسرع وقت به شکایات شما رسیدگی خواهند کرد.
  • نرخ های به روز مصوب اتحادیه را می توانید با مراجعه به وب سایت این سازمان به طور دقیق مطالعه نمایید.

تمامی خدمات شرکت های باربری معتبر همچون باربری تهران اعم از بسته بندی اسباب و اثاثیه، حمل بار درون شهری و بین شهری با جزئیات آن ها اعم از نرخ تعداد طبقات، فاصله بیش از حد تعیین شده خودروی باربری با ورودی ساختمان، نرخ حمل و نقل وسایل بزرگ و دشوار مثل یخچال سای بای ساید، پیانو، گاو صندوق و بسیاری از وسایل دیگر تماماً طبق تعرفه باربری و زیر نظر اتحادیه باربران تهران می باشد در نتیجه تمامی اتوبارها از یک نرخ واحد باید پیروی کنند.

ما در این مقاله برخی از اطلاعات اتحادیه باربری تهران را در اختیار شما قرار می دهیم.

آدرس : میدان منیریه، خیابان ابوسعید، بن بست سوم، پلاک ۶

تلفن های اتحادیه :  ۴۵_۶۶۹۶۱۰۴۴

فکس : ۶۶۴۰۶۷۳۴

نرخ اتحادیه حمل و نقل بار کالای درون شهری و بین شهری تهران

  • نرخ حمل بار درون شهری تهران ( حمل بار از یک منطقه تهران به مناطق دیگر آن در داخل تهران ) پیرو اساسنامه اتحادیه باربری های درون شهری تهران خواهد بود.
  • اگر حمل بار بین شهری باشد نرخ مصوب خدمات پیرو اساسنامه اتحادیه باربری های بین شهری خواهد بود.

ما در باربری تهران این اطمینان را به مستریان خود در اقصی نقاط تهران می دهیم که تمامی نرخ های انواع خدمات اتوبار و باربری تهران طبق تعرفه باربری می باشد. ما در چندین سال سابقه خود متناسب با بودجه مشتریان خود مناسب ترین نرخ ها را برای آنان در نظر گرفته ایم و همیشه اساس کار خود را جلب رضایت مشتریانمان با هر توان مالی قرار داده ایم.

نوشتهٔ پیشین
لیست معتبرترین باربری های تهران
نوشتهٔ بعدی
راهنمای صفر تا صد اسباب کشی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس بگیرید!