اجاره انبار جهت نگهداری از وسایل منزل یکی از خدمات قابل توجه باربری‌ تهران است. شاید برای خیلی از خانواده ها پیش آمده باشد که نیاز به مکانی برای نگهداری اسباب و اثاثیه منزل خود به طور موقت و یا حتی بلند مدت از چند روز تا چند سال داشته باشند. امروزه در تهران با توجه به ساختمان سازی های شهری بسیاری از آپارتمان ها با مساحت بسیار کم و نقلی ساخته می شوند و حتی بدون انباری و مکانی که بشود وسایل اضافه را در آن جای داد. همچنین در بسیاری از موارد نگهداری از وسایل گران قیمت و ارزشمند در منزل شاید کمی نگران کننده باشد چون خیلی از وقت ها حکایت سرقت منازل به گوشمان خورده است. اما در این رابطه باربری تهران جهت کمک برای حل این مسئله تسهیلاتی را جهت نگهداری اسباب و اثاثیه و تمام وسایل شما عزیزان به صورت کاملاً ایمن در نظر گرفته است. اتوبار تهران تمام تلاش خود را جهت ارائه ی خدمات باربری و همچنین خدمات انبارداری اثاثیه هرچه بهتر برای مشتریان خود قرار داده است. از آن جایی که اکثر انبارها در خارج از شهر و مسافت های تقریباً طولانی مستقر هستند، از این روی اتوبار تهران جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان انبارهای خود را در محل‌های مناسب و دسترسی های آسان به مسیرهای شما عزیزان مستقر کرده است.

اجاره انبار اثاثیه منزل

باربری تهران به غیر از افراد معمولی و حقیقی به سایر نهادها از جمله شرکت ها، اداره ها، سازمان ها، موسسات دولتی و خصوصی، تجاری، شرکت های بازرگانی که اشخاص حقیقی می باشند نیز جهت اجاره انبار برای نگهداری کالاهای آنان ارائه خدمت می کنند.

 کاربرد های اجاره انبار

 1.  بسیاری از خانواده ها در حین اسباب کشی و جابجایی منزل خود به مکانی دیگر برای نگهداری موقت اسباب و اثاثیه خود احتیاج دارند. برای مثال  خانواده‌هایی که منزل جدید آنها احتیاج به بازسازی و تعمیرات دارد. خانواده ها می توانند وسایل خود را در انبارهایی که توسط باربری ‌تهران تعبیه شده است نگهداری کنند.
 2.  افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند نیز می توانند اسباب و اثاثیه و وسایل خود را در این مکان ها نگهداری کنند.
 3.   افرادی که قصد اسباب کشی به شهرستان را دارند.
 4.   در امور تجارت نیز این انبار ها کاربردهای بسیار زیادی دارند، از جمله تاجرانی کرد قصد صادرات و واردات در داخل کشور و یا خارج از کشور را دارند می‌توانند به صورت موقت و یا طولانی مدت کالاها و اجناس خود را در این انبارها نگهداری کند.
 5. کسانی که وسایل بسیار زیادی دارند و جای دادان آن ها برایشان مشکل است نیز به راحتی می توانند اسباب و اثاثیه ی خود را داخل انبارها جای دهند.
 6.  نگهداری جهیزیه ی عروس، همان طور که گفتیم به دلیل مساحت کم منازل آپارتمانی جای دادن جهیزیه ی عروس تا تکمیل شدن آن و بردن جهیزیه به منزل عروس بسیار کار مشکل و دلهره آوری است، چون هم بسیار جا‌گیر هستند و هم ایمنی آن ها بسیار مهم است، به همین دلیل اجاره ی کانتینر های اتوبار و باربری تهران بهترین راهکار می باشد، چون هم این وسایل در منزل برایتان دست و پا گیر نمی شوند و هم از لحاظ ایمنی آن ها خیالتان کاملا آسوده می شود.

اجاره کانتینرانواع انبارها

از انواع انبارهایی که باربری تهران جهت ارائه به مشتریان خود فراهم آورده است میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کانتینر ۲۰ فوت و ۴۰ فوت
 2. سوله
 3. کانکس
 4. سالن

مزیت های اجاره انبار باربری تهران

 1. باربری تهران در در خدمات انبارداری خود از فضاهای سرپوشیده برای استقرار کانتینرها استفاده کرده است، به همین خاطر از ورود باد، باران ، برف در سرما و نم زدگی به دلیل رطوبت و همچنین برخورد گرمای زیاد در فصل گرما جلوگیری می شود، از خصوصیات دیگر این کانتینرها ضدآب بودن، فلزی و کف های چوبی آن ها است.
 2. کانتینرها با توجه به نوع،‌ میزان و ابعاد اسباب و اثاثیه ی شما عزیزان متفاوت هستند و برای نگهداری هرچه بهتر وسایل شما مناسب ترین کانتینر در نظر گرفته خواهد شد.
 3. از دیگر مزیت های اجاره ی انبار باربری تهران محل مناسب استقرار کانتینرها، مسافت های کوتاه آن ها و دسترسی آسان به مسیرها و بزگراه ها می باشد.
 4. هزینه ی مناسب از دیگر مزیت های اجاره ی انبار اتوبار تهران می باشد. اجاره انبار ارزان در تمام مناطق تهران همچون اجاره انبار در غرب تهران، اجاره انبار در شرق تهران، اجاره انبار در شمال تهران و اجاره انبار در مرکز تهران را از ما بخواهید.
 5. در صورت آتش سوزی، سرقت و یا هر اتفاق دیگری اتوبار تهران جای هیچ نگرانی باقی نگذاشته است زیرا تمام وسایل و اسباب و اثاثیه ی شما قبل از ورود به انبار به طور کامل بیمه می شوند و با صاحبین اثاثیه یک قرارداد کاملاً معتبر و قانونی بسته خواهد شد.
 6. کانتینرها کاملا اختصاصی هستند، یعنی هر کانتینر مختص وسایل یک خانواده و یا یک نفر صاحب اثاثیه و یا کالا می باشد
 7. کانتینرها مجهز به دوربین مداربسته می باشند
 8. کانتینرها دارای نگهبان شبانه روزی و دزدگیر می باشند
 9. درب کانتینرها از اول قرارداد تا پایان آن کاملا پلمپ می باشند و به جز خود صاحبان اسباب و اثاثیه و کالاها هیچ کس اجازه ی ورود به انبار را ندارد
 10. برای نگهداری از مواد غذایی اعم از خشک و تر و فاسد شدنی از کانتینرهای مجهز به سردخانه و مناسب آن ها استفاده می شود

هزینه انبار در تهران

 1. هزینه ی انبار در اتوبار تهران به مقدار، نوع اسباب و اثاثیه و کالا و مدت زمانی که در قرارداد برای نگهداری از وسایلتان قید کرده اید بستگی داردهمچنین راهکار دیگری که باربری ما در تهران جهت رفاه حال مشتریان خود و صرفه جویی در هزینه های شما عزیزان مورد توجه قرار داده است این است که انبار ها را در محل هایی مستقر کرده است که برای شما عزیزان مسافت هرچه کوتاه تر و در نتیحه هزینه ها هرچه کم تر شوند
 2. یکی دیگر از راهکارهای باربری تهران جهت صرفه جویی در هزینه ها داشتن انبارهای متعدد در اقصی نقاط تهران می باشد. به این دلیل که مشتریان اتوبار جهت اجاره ی انبار دسترسی آسان و سریع به انبارها داشته باشند

و به طور کلی هزینه ها و اجاره ی انبار در اتوبار تهران با رعایت انصاف و پایین ترین تعرفه ممکن می باشد. اطمینان داشته باشید که باربری تهران تمام خدمات خود اعم از اجاره ی انبار را با مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.

کلام آخر

پس بدون شک و همین حالا با شماره ی ما در باربری تهران تماس بگیرید و بعد از گرفتن مشاوره در مورد روال کار و استعلام هزینه ها انبارهای ما را جهت اجاره وسایل خود انتخاب کنید و اطمینان داشته باشید که با کیفیت ترین و به روزترین خدمات باربری و انبارداری در سطح تهران را در کمال امنیت، سرعت و دقت عمل از اتوبار ما دریافت خواهید کرد.

فهرست
تماس بگیرید!