اسباب کشی و یا اثاث کشی از چالش هایی است که اگر در فرصت مناسب و به شکلی درست و اصولی انجام شود، می­تواند تجربه یک جابجایی راحت و بی دردسر از محل قدیمی به محل جدید را برای شما رقم بزند. اما اگر برای اثاث کشی برنامه ریزی صورت نگیرد و اصول آن رعایت نشود، می­تواند به یک چالش و دغدغه ذهنی بزرگ و پر استرس تبدیل شود. برای تجربه یک اسباب کشی آسان لازم به انجام مراحلی است که در ادامه به توضیح آن می­پردازیم. اگر از افرادی هستید که در روز های آتی باید محل زندگی خود را تغییر داده و اثاث کشی نمایید خواندن مطالب پیش رو می­تواند راهنما و کمک خوبی برای اسباب کشی از صفر تا صد باشد.

مراحل اسباب کشی  

لیست کردن امور اسباب کشی

در زمان جابجایی لیستی از کار هایی که باید انجام بدهید به ترتیب الویت از مهمترین کار ها تا رسیدن به کم اهمیت ترین آن ها تهیه نمایید. با تهیه این لیست در واقع به یک استراتژی برای انجام اسباب کشی دست پیدا کرده اید و برای شروع بسته بندی اثاثیه و جابجایی اثاثیه سردرگم نبوده و می­دانید که کار را باید از کجا شروع کنید. در این لیست تهیه وسایل لازم برای اسباب کشی مانند تهیه کارتن، روزنامه باطله، سلفون، چسب، ساک های زیپ دار و … را یادداشت کنید تا در اسرع وقت اقدام به خرید و تهیه آنچه برای اثاث کشی نیاز است نمایید. حتماً نیازی به خرید کارتن نیست و می­توانید کارتن ها را از سوپرمارکت یا فروشگاه موادغذایی نزدیک محل سکونتتان تهیه نمایید. در این فروشگاه ها معمولاً کارتن با سایز های مختلفی وجود دارد که می­تواند در بسته بندی اثاثیه منزل و حمل آن ها به شما کمک کند.

شروع بسته بندی اثاثیه در سریع ترین زمان ممکن

اثاث کشی از چالش هایی است که معمولاً از چند وقت قبل از وقوع آن خبر دار می­شویم و خیلی کم پیش می­ آید که بصورت اتفاقی ناگریز به انجام  سریع آن شویم مگر در شرایطی خاص. از زمانی که مطلع شدید باید اسباب کشی کنید با برنامه ریزی اقدام به بسته بندی اثاثیه و پک کردن آن ها نمایید. اگر شروع بسته بندی لوازم منزل را یک ماه زودتر از موعد اسباب کشی انجام می­دهید با بسته بندی لوازمی که ضروری نیستند و به آن ها نیاز پیدا نخواهید کرد آغاز کنید. مانند بسته بندی کتاب هایی که خوانده اید و یا رخت خواب های مهمان و … . به این ترتیب از حجم وسایلی که باید بسته بندی شوند کاسته شده و در طول یک ماه تمامی وسایل شما بدون هیچ دردسری پک شده اند. در منزل فضای مناسبی برای وسایل بسته بندی شده و کارتن شده در نظر بگیرید به عنوان مثال همه را در یک اتاق قرار دهید تا این کارتن ها باعث بهم ریختگی فضای منزل نشده جلوی دست و پای شما را نگیرند. با این حال اگر در شرایطی قرار داشتید که فرصت آغاز بسته بندی را زودتر از موعد اسباب کشی نداشتید، اصلاً نگران نباشد چرا که در باربری تهران امکان بسته بندی اثاثیه و حمل اثاثیه توسط کارگران با تجربه و آموزش دیده بسته بندی و حمل در یک روز برای شما فراهم شده است. کافی است یک روز قبل از انجام جابجایی با کارشناسان باربری تهران در تمامی مناطق تهران تماس بگیرید و درخواست ارائه سرویس اسباب کشی نمایید. با انجام مشاوره اسباب کشی، هر تعداد کارگر حمل بار که نیاز باشد به همراه خاور مناسب اسباب کشی در روز مشخص شده به محل اسباب کشی اعزام شده و اقدام به بسته بندی نوین اسباب و اثاثیه منزل، چیدمان بار در ماشین اسباب کشی و همچنین تخلیه بار در منزل جدید و چیدمان آن در هر جایی که شما بخواهید می­نمایند. باربری تهران داری ۱۰ سال سابقه درخشان در انجام اسباب کشی در غرب تهران و همچنین اسباب کشی در شرق و شمال و مرکز تهران است، این سابقه ۱۰ ساله باربری تهران را به یک باربری مطمئن و ارزان اسباب کشی تبدیل کرده است که تنها هدفش کسب رضایت مشتری است.

بسته بندی درست و اصولی اثاثیه منزل

ضرب المثلی وجود دارد که می­گوید هر سه بار اسباب کشی معادل یک بار آتشسوزی است. به همین دلیل است که رعایت اصول بسته بندی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا امکان خسارت دیدن اثاثیه در جابجایی به حداقل برسد. روش های صحیح بسته بندی از قبل در همین سایت به طور کامل توضیح داده شده است. توصیه می­شود قبل از اقدام به انجام بسته بندی حتماً مقاله بسته بندی اثاثیه منزل را مطالعه نمایید تا متوجه شوید هر وسیله ای را با چه نوع بسته بندی و به چه روشی باید بسته بندی نمایید.

روز اسباب کشی

بعد از اتمام بسته بندی سرانجام به روزی خواهید رسید که باید محل قدیمی را به مقصد منزل جدید ترک نمایید. تغییر محل زندگی و رفتن به یک محل جدید اگر با برنامه ریزی انجام شود، بسیار دلچسب خواهد بود. در روز اسباب کشی نیاز است با یک باربری معتبر جهت حمل بار تماس بگیرید. در هر منطقه ای از تهران که ساکن هستید مؤسسه باربری تهران و کادر مجرب آن آماده ارائه خدمات اسباب کشی به شما عزیزان در کمال امنیت و سرعت است. برای رسیدن به آسودگی بیشتر بهتر است تا یک روز قبل از روز جابجایی، ماشین حمل بار خود را رزرو نمایید. البته باربری شمال تهران و غرب و شرق و مرکز تهران در همان روز حمل بار هم این امکان را دارند که ماشین حمل بار را برای اثاث کشی اعزام نمایند.

چیدمان اثاثیه در محل جدید

بعد از روز های پرکار و گاهاً پر استرس بسته بندی و حمل اثاثیه به محل جدید، قرار دادن اثاثیه در محل جدید و باز کردن بسته بندی ها و چیدمان آن ها از قسمت های شیرین یک جابجایی است. ما در باربری تهران نه تنها در زمان بسته بندی، جابجایی و حمل بار سنگین همراه شما هستیم بلکه در محل جدید و جابجایی اثاثیه و چیدن اثاثیه منزل نیز به شما کمک خواهیم کرد. با تماس با باربری تهران شما همراهی مجموعه باربری تهران را در تمامی این لحظات خواهید داشت.

کسب رضایت مشتری در باربری تهران

باربری تهران از چالش های یک حمل و نقل اثاثیه آگاه است و تمامی تلاش خود را برای انجام یک حمل اثاثیه آسان برای مشتریان خود به کار می­گیرد. صفر تا صد اسباب کشی خود را از باربری تهران بخواهید تا با یک بار تجربه خدمات حمل و بسته بندی و جابجایی ما در باربری تهران به مشتری دائمی ما تبدیل شوید. اولین و بزرگترین هدف ما کسب رضایت کامل شماست. این تضمین به شما داده می­شود که با یکبار استفاده از خدمات باربری تهران، همراه همیشگی ما خواهید شد. امتحان کنید !

فهرست
تماس بگیرید!