حمل بار به شمال کشور یکی از خدمات برون شهری باربری تهران می باشد. از آنجایی که حمل بار به شهرستان چالش های بسیار زیادی را به همراه دارد، حمل بار به شمال کشور با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط جوی آن این چاش ها را دوچندان خواهد کرد. باربری تهران تمام خدمات مربوط به جابجایی و حمل بار از جمله بسته بندی، چیدمان، ارسال کارگر خالی جهت بارگیری و تخلیه بار را بدون کم و کاست به مشتریان خود ارائه خواهد داد. علاوه بر حمل اسباب و اثاثیه، حمل جهیزیه عروس، مواد غذایی، ابزار و مصالح ساختمانی و  بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی، شرکت ها کارخانه ها و … جهت ارسال تولیدات خود و تهیه مواد اولیه مورد نیاز خود در شهرهای شمالی سر و کارشان بسیار به مسیر تهران به شمال و بالعکس می افتد.

شهرهای شمالی تحت پوشش اتوبار تهران

باربری تهران تمامی خدمات حمل بار و اسباب و اثاثیه از تهران به شهرهای شمالی مازندران، گیلان، لاهیجان، رشت، کلاردشت، محمود آباد، نور، تنکابن، مرزن آباد، نمک آبرود، نوشهر، بهشهر، قائم شهر، آمل، ساری و بالعکس را تحت پوشش خود دارد.

مسیرهای تردد حمل بار به شمال

باربری تهران حمل بار و اسباب و اثاثیه از تهران به شمال را توسط سه جاده اصلی این مسیر انجام می دهد که این جاده ها عبارتند از

  1. جاده چالوس، شروع جاده چالوس از کرج و انتهای آن در مازندران می باشد. این جاده به دلیل زیبایی بسیار چشمگیری که دارد مسافران بسیاری برای رفتن به شمال و برگشتن از آن این جاده را انتخاب می کنند.  به همین دلیل این جاده بسیار پرترافیک و شلوغ می باشد. برای حمل بار به شهرهای چالوس، نوشهر و نواحی اطراف آن از این جاده تردد می شود.
  2.  جاده هراز، این جاده که یکی از مسیرهای اصلی تهران مازندران می باشد موقعیت آن بین تهران و آمل قرار گرفته است. بسیاری از کارخانه ها و شرکت ها برای حمل بار خود این جاده را انتخاب می کنند. این جاده نیز در بیشتر مواقع بسیار پرترافیک و شلوغ می باشد.
  3.  جاده فیروزکوه، این جاده نیز که بین تهران و قائم شهر تا ساری قرار گرفته است مثل سایر مسیر های تهران شمال بسیار شلوغ و پرتردد می باشد.

نکات مهم در حمل بار به شمال

نکات مهمی که برای حمل بار به شمال کشور باید مورد توجه و بررسی قرار بگیرند عبارتند از

  •  انتخاب خودروی باربری متناسب با مقدار و نوع بار
  • بررسی شرایط جوی قبل از بارگیری
  • مجهز کردن خودروی باربری متناسب با مسیر و جاده های شمال کشور که دارای بارش های فراوان برف و باران و لغزندگی آن ها می باشد.
  • انتخاب مناسب ترین مسیر با توجه به ترافیک و شلوغی جاده ها
  • بیمه کردن تمام بار و اسباب و اثاثیه به طور کامل و ارائه بارنامه به صورت رایگان

انواع خدمات حمل بار به شمال باربری تهران

همان طور که گفته شد مسیرهای طولانی مستلزم رعایت نکات بیشتری جهت تأمین امنیت وسایل می باشد. یکی از این نکات دقت بسیار در بسته بندی کردن وسایل است، در این رابطه شما عزیزان می توانید به روز ترین خدمات بسته بندی را از باربری تهران دریافت کنید. اوتوبار تهران با ارسال کارگران بسته بندی و همچنین تجهیزات با کیفیت بسته بندی وسایل شما عزیزان را ماهرانه و اصولی طوری بسته بندی خواهند کرد که طی جابجایی و طول مسیر هیچ صدمه ای به آن ها وارد نشود.

از جمله تجهیزات بسته بندی مورد استفاده در باربری تهران عبارتند از کارتن های چندلایه و ضخیم، جعبه های جادار و محکم، سلفون و پلاستیک های حبابدار، کارتن های رگال دار، کیسه های زیپ دار، چسب های پهن و قوی و بسیاری از تجهیزات مورد نیاز دیگر.

جهت بارگیری بار و اسباب و اثاثیه کارگران محتاط ما با دقت بسیار زیاد همه وسایل را به داخل کابین ماشین باربری انتقال داده و با استفاده از پتوها و ضربه گیر های موجود در ماشین با ظرافت تمامی وسایل را طوری در کابین خودروی باربری می چیند که از تمام فضای داخل ماشین استفاده لازم و مفید را برده شود.

در اتوبار تهران به شمال با توجه به نوع و مقدار بار و اسباب و اثاثیه مشتریان، خودروی متناسب برای آن ها ارسال خواهد شد تا در صورت کم و سبک بودن بار خود متحمل هزینه های اضافی جهت خودروهای باربری سنگین تر نشوند.

نکته بسیار قابل توجه در حمل بار برون شهری و مسافت های طولانی مهارت و تجربه راننده خودروی باربری می باشد. به خصوص در رابطه با جاده های شمالی که به علت کوهستانی بودن و بارش های فراوان و حتی گهگاهی ریزش کوه و هم چنین ترافیک های بسیار سنگینی که در آن ها رخ می دهد، راننده خودروی باربری باید مسلط به مسیرها و شرایط آن ها با تجربه بسیاری که طی سال های طولانی تردد در این جاده ها کسب کرده اند، تمام جوانب را جهت حمل بدون کم و کاست بار و وسایل مشتریان و رساندن آن ها به هر یک از شهرهای شمالی کشور در نظر خواهند گرفت.

خودروهای باربری حمل بار به شمال

باربری تهران جهت حمل بار مشتریان خود به شمال متناسب با بار موردنظر از کامیونت و خاور استفاده می کند. این خودروها مناسب مسیرهای طولانی مجهز می شوند. داخل کابین این ماشین ها موکت کاری شده و به‌صورت مسقف (برای جلوگیری از نفوذ بارش ها به داخل) و روباز (برای وسایلی که دارای ارتفاع زیاد هستند) می باشند.

بیمه باربری تهران به شمال

مسلماً در صورت ارسال بار به شهرستان که مستلزم طی کردن مسافت های طولانی است، برای شما مشتریان عزیز اضطراب وارد شدن هرگونه خسارتی به وسایلتان را به همراه خواهد داشت. شما عزیزان می توانید هرگونه وسایل گران قیمت و با ارزش خود را با اطمینان به خودروهای باربری اتوبار تهران بسپارید، زیرا تمام وسایل شما توسط شرکت های بیمه گذار به طور کامل بیمه خواهند شد، در نتیجه در صورت خسارت وارد شدن به وسایلتان بیمه کل ضرر و زیان شما عزیزان را جبران خواهد کرد.

هزینه حمل بار به شمال

در باربری تهران هزینه هر نوع حمل بار درون شهری و بین شهری بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین میشود. بدون شک تمامی قیمت ها در باربری تهران منصفانه ترین و ارزانترین قیمت حمل بار به شمال و تمامی نقاط کشور خواهد بود.

اتوبار تهران به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در تمام ایام سال اعم از ایام تعطیل و پرترافیک آماده خدمات رسانی به مشتریان خود می باشد. شما عزیزان می توانید با تماس با شماره های تماس ما در باربری تهران و دریافت مشاوره بهترین و به روزترین خدمات در زمینه باربری را از اتوبار تهران دریافت بفرمایید.

فهرست
تماس بگیرید!