حمل بار از تهران به شهرستان های دیگر از جمله خدماتی است که باربری تهران به مشتریان خود ارائه می­دهد. باربری تهران علاوه بر حمل اسباب و اثاثیه در تهران و از هر نقطه آن به نقطه ای دیگر، آمادگی خود برای حمل اثاثیه از تهران به شهرستان را هم اعلام می­دارد.

 

نکات مهم در حمل بار بین شهری

در جابجایی بین شهری به علت طولانی تر بودن مسیر حمل بار و همچنین خطرات جاده ای بیشتر نیاز به یک حمل بار اصولی نسبت به یک جابجایی درون شهری بیشتر احساس می­شود.  در اسباب کشی از تهران به شهرستان باید دقت بیشتری در نحوه بسته بندی اثاثیه به خرج داد. در حمل بار بین شهری نوع و مدل ماشین های حمل بار هم حائذ اهمیت است. باید از ماشین های حمل بار کاملاً سالم و بی نقص و همچنین رانندگان آشنا به جاده های بین شهری و کاملاً ماهر و با تجربه در حمل اثاثیه به شهرستان استفاده نمود.

بارنامه و بیمه باربری در حمل بار بین شهری

در حمل بار بین شهری بارنامه و بیمه باری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در انتقال انواع بار از تهران به شهرستان ها به علت طولانی بودن مسیر و خطراتی که در جاده ممکن است برای انواع بار ایجاد شود در صورت فقدان بیمه باربری معتبر این خسارات بسیار مشکل ساز خواهد شد. با استفاده از خدمات یک شرکت بیمه معتبر در طول مسیر جابجایی اثاثیه اگر آسیبی احتمالی به بار وارد شود، بیمه اقدام به جبران خسارت نموده و مشکلی برای صاحبین بار ایجاد نخواهد شد.

حمل بار از تهران به شهرستان های غرب کشور

باربری تهران برای حمل اثاثیه از تهران به شهرستان های غرب کشور مانند همدان، ایلام، کرمانشاه، لرستان، تبریز و … از آمادگی های لازم برخوردار است.

حمل بار از تهران به شهرستان های شرق کشور

باربری تهران این امکان را دارد تا اثاثیه شما را به شهرستان های شرق کشور مانند کرمان، خراسان، مشهد، بجنورد، بیرجند و … با ماشین های آخرین مدل حمل بار و رانندگان مجرب ارسال نماید.

حمل بار از تهران به شهرستان های شمال کشور

شهرستان های شمال کشور مانند رشت، ساری، بابلسر، رامسر، گیلان، لاهیجان، مازنداران و اردبیل هم می­توانند مقاصد حمل بار از تهران به شمال توسط باربری ما باشند.

حمل بار از تهران به شهرستان های جنوب کشور

باربری تهران می­تواند اثاثیه شما را به شهرستان های جنوب کشور مانند بندرعباس، شیراز و بوشهر و … ارسال نموده و تجربه یک اسباب کشی آسان از شهری به شهر دیگر را برای شما رقم بزند.

حمل بار از تهران به شهرستان های مرکز کشور

باربری تهران برای ارسال بار از تهران به شهرستان های مرکزی مانند اراک، زنجان، اصفهان، قم، کرج و سمنان نیز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می­باشد.

باربری تهران در حمل اثاثیه شما از تهران به تمام نقاط کشور تمامی تلاش خود را به کار می­گیرد تا نه تنها در سرتا سر تهران از غرب و شرق تهران تا شمال و باربری مرکز تهران بلکه تجربه یک اسباب کشی راحت و بی دردسر در سرتاسر ایران را برای مشتریان محترم خود رقم بزند. منتظر تماس شما عزیزان هستیم.

 

فهرست
تماس بگیرید!