بارنامه و بیمه باربری در اسباب کشی و حمل بار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. باربری با بیمه یک اثاث کشی بی دردسر و با امنیت را سبب میشود. در باربری تهران تمامی اسباب و اثاثیه شما از ابتدای زمان بسته بندی در صورت انجام بسته بندی اثاثیه توسط پرسنل ما، تا حمل بار در ماشین های خاور مناسب اسباب کشی و همچنین در زمان تخلیه بار توسط کارگر باربری تهران تحت پوشش بیمه باربری هستند تا در صورت بروز خسارات احتمالی شرکت باربری تهران در صدد جبران خسارت برآمده و ضرر و زیانی شامل حال صاحبین بار نگردد.

بیمه بار

بیمه بار قراردادی است که بین بیمه گر و بیمه گذار در زمان حمل بار تهیه و تنظیم می­شود. به موجب این قرارداد بیمه گر که شرکت باربری است متعهد می­گردد از زمانی که لوازم بیمه گذار که همان صاحب بار و شخصی حقیقی است را تحویل می­گیرد در مبدأ بار، در طول مسیر حمل بار و همچنین در زمان تخلیه بار در برابر خساراتی که ممکن است به بار وارد شود مانند خطر تصادف، واژگونی، آتشسوزی، پرت شدن بار به بیرون از ماشین، خیس شدن بار به علت بارندگی و … را تماماً متقبل شده و به وی پرداخت نماید.

باربری با بیمه

باربری تهران در مرکز تهران و همچنین شمال تهران و شرق و غرب تهران که خدمات حمل بار ارائه می­دهد اقدام به بیمه تمامی بار های خود می­نماید. حمل اثاثیه منازل و جابجایی ادارات و شرکت ها، حمل جهیزیه و هر نوع از اسباب کشی که باشد توسط باربری تهران تحت پوشش بیمه قرار می­گیرد تا تجربه یک حمل بار مطمئن توسط یک باربری معتبر را برای مشتریان باربری تهران رقم بزند. در زمان یک جابجایی می­توان گفت امنیت بار قبل از هر چیز دیگری حائذ اهمیت است، در باربری تهران امنیت بار شما با استفاده از کارگران با تجربه و با سابقه حمل بار و البته استفاده از بیمه باربری تضمین خواهد شد.

حمل بار بین شهری

در حمل بار از تهران به شهر های دیگر به علت طولانی بودن مسیر و بیشتر بودن احتمال خطر، بیمه باربری از اهمیت بیشتری نسبت به بیمه حمل بار داخل تهران برخوردار است. برای بار های بین شهری عموماً بارنامه های دولتی صادر می­شود که رایگان است، مگر در شرایطی که مشتری خواهان افزایش تعهدات شرکت بیمه کننده باشد که در اینصورت موظف به پرداخت مابه التفاوت حق بیمه خواهد بود.

صدور بارنامه و بیمه باربری معتبر از جمله خدمات باربری تهران است. توصیه میشود تحت هیچ شرایطی اسباب و اثاثیه و یا انواع بار خود را به باربری های غیر معتبری که از ارائه بارنامه و یا تحت پوشش قرار دادن اثاثیه شما سر باز میزنند، نسپارید. باربری تهران با ارائه خدمات شایسته است که توانسته رضایت ۹۶ درصدی مشتریان خود را کسب کرده و به عنوان یک باربری معتبر، سریع و ارزان به سابقه ای ۱۰ ساله در اثاث کشی و حمل بار تهران دست یابد. جهت برخورداری از خدمات باربری معتبر تهران و انجام یک اسباب کشی مطمئن و بی دردسر با کارشناسان باربری تهران تماس حاصل فرمایید.

 

فهرست
تماس بگیرید!