حمل اثاثیه منزل در هر پروسه اسباب کشی و حمل بار از مهم ترین و به نظر سخت ترین قسمت های یک حمل اثاثیه است. اما اگر حمل اثاثیه منزل را به باربری تهران و کارگران با تجربه و مجرب ما بسپارید، این اطمینان به شما داده خواهد شد که یک اثاث کشی راحت و بی دردسر را تجربه خواهید کرد.

باربری تهران و حمل اثاثیه

باربری تهران جهت حمل اثاثیه منزل و ادارات تدابیر مختلفی را اندیشیده است. نحوه بسته بندی و حمل بار و همچنین انواع ماشین حمل بار همچون کامیونت و خاور های مسقف و روباز موکت شده با توجه به نوع وسیله ای که قرار است جابجا شود، متفاوت خواهد بود. کارگران حرفه ای باربری تهران تجربه هر نوع بسته بندی و حمل بار را دارند و اسباب کشی را به بهترین شکل ممکن و در کمال امنیت به انجام خواهند رساند.

قیمت حمل اثاثیه

هزینه حمل اثاثیه منزل در تهران به عوامل زیادی بستگی داد. در تعیین این هزینه فاصله مبدأ تا مقصد، میزان بار، نوع ماشین مناسب حمل بار و عوامل بسیار دیگری تأثیرگذار هستند. توصیه می­شود برای حمل بار و اسباب کشی از چند باربری مختلف استعلام قیمت نمایید. در باربری تهران قیمت حمل بار بر اساس اتحادیه اصناف تعیین می­گردد و مبلغ دریافتی کاملاً منصفانه و مقرون به صرفه خواهد بود. به همین علت است که باربری تهران یک باربری ارزان است. و یک اسباب کشی ارزان را برای شما به انجام می­رساند.

بسته بندی و حمل اثاثیه

حمل اثاثیه تنها تخصص باربری تهران نیست، بسته بندی اثاثیه منزل خود را نیز به ما بسپارید. در جابجای اسباب و اثاثیه نحوه بسته بندی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این نحوه بسته بندی است که در کنار حرفه ای بودن کارگر حمل بار نرسیدن خسارات به اثاثیه را تضمین می­کند. در بسته بندی هر وسیله ای بسته به نوع آن از لوازم بسته بندی مختلفی همچون کارتن، نایلون حبابدار، سلفون، ساک های زیپ دار و … استفاده می­شود تا سلامت اثاثیه شما تضمین شده و اسباب کشی بی دردسر انجام شود.

حمل بار سنگین

حمل بار سنگین در اسباب کشی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به علت سنگین بودن بار در صورت نداشتن تخصص کافی این امکان که به اثاثیه سنگین آسیب وارد شود بسیار زیاد است. بهتر است در حمل اثاثیه سنگین نیز کار را به کاردان بسپارید تا خیال خود را بابت انجام اسباب کشی امن راحت کنید. کارگران باربری تهران در ۱۰ سال سابقه درخشان این باربری تجربه حمل هر نوع وسیله سنگین مانند پیانو، یخچال های ساید بای ساید، شیشه و آینه های بزرگ، گاوصندوق و … را دارند. بنابراین حمل وسایل سنگین شما برای کارگران با تجربه کار سختی نخواهد بود.

حمل اثاثیه در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز

باربری تهران برای حمل اثاثیه بصورت تمام وقت یعنی در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات حمل بار و بسته بندی در تمامی مناطق مانند باربری غرب تهران، شمال و شرق و مرکز تهران است. در باربری تهران در صفر تا صد اسباب کشی رضایت شما اولین و والاترین هدف ماست.  در هر ساعتی از شبانه روز که به خدمات اسباب کشی نیاز داشتید کافی است برای دریافت مشاوره با شماره های باربری تهران تماس حاصل فرمایید.

فهرست
تماس بگیرید!