باربری شهران جزء یکی از مناطق تحت پوشش در محدوده باربری غرب تهران است. باربری تهران این امکان را دارد تا خدمات اسباب کشی در شهران شمالی و اسباب کشی در شهران جنوبی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به ساکنین محترم این محدوده ارائه نماید. در محدوده شهران باربری های بسیاری وجود دارند که انواع خدمات را به مشتریان گرامی و ساکنین این منطقه ارائه میدهند. ما به شما این اطمینان را میدهیم که بهترین باربری شهران باربری تهران در این محدوده است. تنها کافیست یکبار از انواع خدمات باربری تهران در شهران بهره ببرید تا به مشتری همیشگی و دائمی ما تبدیل شوید.

 

خدمات باربری شهران

اسباب کشی در شهران

شهران جزء مناطق غربی تهران محسوب می­شود، همشریان ما در این منطقه در تمامی ساعات شبانه روز و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات این امکان را دارند تا از خدمات باربری غرب تهران استفاده نمایند.خدمات اسباب کشی باربری تهران در این منطقه در ۶ مرحله با مشتریان گرامی ارائه میگردد.

  1. در اولین مرحله بعد از قطعی شدن اسباب کشی و جابجایی منزل و یا محل کار لازم است تا با تحقیق و بررسی یک باربری معتبر که دارای شعبه در نزدیکی شما نیز باشد، پیدا کنید. داشتن شعبه در نزدیکی محل سکونت شما از این بابت حائز اهمیت است که شما بعد از رزرو ماشین مدت زمانی طولانی را بابت رسیدن ماشین حمل بار از باربری تا منزل و یا محل کار خود معطل نشوید. در اکثر باربری های معتبر انواع ماشین حمل بار آماده جهت بارگیری در تمام محدوده های تهران یعنی در غرب و شرق تا شمال و جنوب مستقر شده اند تا در صورت ارائه درخواست مشتریان در اولین فرصت به محل بارگیری اعزام شوند. در باربری تهران نیز انواع ماشین حمل بار یعنی کامیونت و خاور مسقف و روباز وجود داشته و در باربری غرب تهران، شرق تهران، شمال تهران و مرکز تهران قرارداده شده اند. در باربری شهران نیز در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته انواع ماشین حمل بار سرویس شده و آماده جهت ارائه خدمات به شما همشهریان گرامی هستند.
  2. بعد از تماس با کارشناسان باربری شهران و دریافت مشاوره حمل بار رایگان، با اطلاع از میزان و حجم بار، تعداد طبقات موجود در مبدأ و همچنین تعداد طبقات موجود در مقصد، دارا یا عدم دارا بودن آسانسور حمل بار در مبدأ و مقصد قیمت حمل بار و بسته بندی اثاثیه شما طبق نرخ مصوب موجود در اتحادیه باربران تهران تعیین شده و به شما اعلام میگردد. همچنین برای شما یک بارنامه معتبر صادر میشود که بر اساس آن هزینه از شما دریافت شده و قیمت اعلام شده به شما در اولین تماس با قیمت نهایی دریافتی از شما متفاوت نباشد و شما هزینه را طبق فاکتور پرداخت نمایید.
  3. بعد از اتمام مشاوره و تعیین روز و ساعت اسباب کشی، ماشین مناسب با میزان و حجم اثاثیه شما که از قبل سرویس شده و آماده است و کارگران مجرب بسته بندی و حمل بار به همراه تجهیزات مناسب و نوین بسته بندی همچون کارتن های محکم در سایز های کوچک و بزرگ، ساک های پارچه ای در سایز های مختلف، نایلون و سلفون های بزرگ، چسب هایی با وکیوم بالا، برچسب، انواع پتو و پارچه و روزنامه باطله به محل بارگیری اعزام شده و با سرعت بالایی که دارند اقدام به بسته بندی تمام اثاثیه ریز و درشت شما عزیزان مینمایند.
  4. بعد از اتمام بسته بندی، تمام اثاثیه شما به داخل ماشین های حمل بار باربری تهران انتقال داده شده و به درستی چیده میشوند تا در طول مسیر حمل بار امنیت اثاثیه به خطر نیفتد. برای چیدمان درست اثاثیه لازم است کارتن های بزرگ و سنگینتر در کف ماشین و کارتن های کوچکتر روی آن ها قرار بگیرند. این کار توسط کارگران بسته بندی باربری شهران و راننده مجرب به درستی انجام خواهد شد. بعد از اتمام بارگیری خودرو حمل بار به سوی مقصد حرکت میکند.
  5. با رسیدن به مقصد، کارگران باربری اقدام به تخلیه اثاثیه و جابجایی آن ها بین طبقات برای رسیدن به مقصد مینمایند. در باربری شهران اثاثیه با نظارت صاحبین بار در همان جابجایی اول در محل درست خود قرار داده خواهند شد تا دیگر نیازی به جابجایی مجدد آن ها وجود نداشته باشد.
  6. با اتمام چیدمان اثاثیه در مقصد، اسباب کشی شما عزیزان به اتمام خواهد رسید اما کار ما با شما تمام نخواهد شد. در طول این فرآیند تمام تلاش مجموعه باربری تهران و پرسنل با اخلاق آن کسب رضایت شما برای بدست آوردن همراهی همیشگی شماست.

بسته بندی اثاثیه در شهران

علاوه بر خدمات مربوط به اثاث کشی در شهران، بسته بندی اثاثیه منزل با لوازم به روز بسته بندی در محدوده شهران شمالی و شهران جنوبی به شما عزیزان ارائه میگردد. کارگران بسته بندی در شهران تمامی آموزش های لازم برای بسته بندی انواع اثاثیه را فراگرفته اند و همزمان با به روزترین روش های بسته بندی در دنیا، آموزش ها و اطلاعات این کارگران نیز به رو زمیشود تا بتوانند خدمات را در بالاترین سطح کیفیت به شما عزیزان ارائه نمایند.

کیفیت در خدمات باربری شهران

تلاش باربری تهران در تمامی مناطق شهر تهران بر کسب رضایت حداکثری شما عزیزان است و این امر ممکن نخواهد شد مگر با ارائه خدمات با کیفیت هم در بسته بندی، هم در جابجایی، هم در نقل و انتقال و هم در چیدمان بار در محل جدید. اگر کیفیت در ارائه خدمات در مجموعه باربری تهران و تمام مناطق آن همچون اتوبار شهران حرف اول را نمیزد مجموعه ما امروز دارای بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان نبوده و به معتبرترین باربری تهران طبق نظر مشتریان خود تبدیل نشده بود.

بارنامه و بیمه باربری در باربری شهران

در کنار امنیت بالای جابجایی در شهران، این اطمینان به شما داده می­شود که تمامی اسباب و اثاثیه شما تحت پوشش بیمه باربری قرار خواهند گرفت تا خیال شما از تمامی جوانب برای انجام یک اسباب کشی آسان و بی دردسر راحت باشد. درصورت بروز حوادثی همچون تصادف، واژگونی، بیرون پریدگی، خیس شدگی و … هیچ خساراتی به صاحب بار وارد نخواهد شد و شرکت های بیمه گذار معتبر طرف قرارداد با باربری تهران اقدام به پرداخت تمام و کمال این خسارت مینمایند. ارائه بارنامه معتبر برای تمام بار ها در باربری تهران بصورت کاملاً رایگان نیز از دیگر خدمات مجموعه ما جهت کسب اعتماد شما عزیزان است

اجاره انبار در باربری شهران

کانتینر اجاره ای

در باربری شهران و تمامی مناطق غرب تهران، باربری تهران تدابیری جهت اجاره انواع کانتینر در محل هایی امن و مطمئن در غرب تهران نموده است تا در صورت نیاز در اختیار ساکنین محترم غرب تهران قرار دهد و افراد بتوانند با تعییین مبلغ و مدت زمان اجاره که قطع به یقین پایین ترین و ارزانترین قیمت ممکن در محدوده است اقدام به انعقاد قرار معتبر نموده و کانتیر ها را تحت اجاره خود درآورند. تمامی اثاثیه دریافتی بطور کامل تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت و در محلی مطمئن و دارای نگهبان نگهداری میشوند تا کوچکترین نگرانی شامل حال شما سروران گرامی نشود.

مشاوره حمل بار رایگان

کارشناسان باربری تهران برای ارائه مشاوره رایگان حمل بار در شهران همواره آماده ارائه خدمات به شما هستند. کافی است در هر ساعت از شبانه روز که به ماشین حمل بار نیاز داشته باشید با ما تماس بگیرید و از ارائه مشاوره رایگان، استعلام قیمت حمل بار و هر سؤال دیگری که داشته باشید مطلع گردید.

مجموعه باربری تهران بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات باربری در محدوده شهران به شما سروران گرامی است. با ما در تماس باشید. 

فهرست
تماس بگیرید!