۲۰% تخفیف، ویژه اولین تماس

باربری در  شهرک غرب نیاز دارید؟ اسباب کشی شهرک غرب از جمله خدمات مورد نیاز شماست؟

اصلاَ نگران نباشید کلیه امور مربوط به حمل و نقل در شهرک غرب، را به باربری تهران بسپارید تا تجربه همکاری با یک باربری معتبر در شهرک غرب را به دست آورید. باربری تهران بیش از یک دهه سابقه فعالیت و حمل بار در غرب تهران را به پشتوانه اعتماد شما کسب نموده است و مفتخر به کسب رضایت ۹۶ درصدی شماست. تمامی تلاش مدیران، کارگران و رانندگان این مجموعه باربری در کسب رضایت بیش از پیش شماست.

مراحل اسباب کشی در شهرک غرب

در هر ساعتی از شبانه روز حتی ایام تعطیل تنها کافی است با شماره های باربری تهران تماس بگیرید. کارشناسان با تجربه ما پاسخگو تماس شما و آماده ارائه خدمات مشاوره به شما عزیزان و همچنین اعلام قیمت هستند.

  • بعد از کسب اطلاعات با اعلام موافقت از سمت شما، در روز اسباب کشی راننده خاور مجرب، کارگر آموزش دیده بسته بندی و تمامی لوازم مورد نیاز بسته بندی به محل موردنظر اعزام می­گردند.
  • به محض رسیدن به مبدأ بار کارگران دوره دیده ما اقدام به بسته بندی اثاثیه با لوازم و امکانات نوین باربری تهران می­نمایند.
  • بعد از اتمام بسته بندی اثاثیه شما در ماشین خاور اسباب کشی به دقت چیده می­شوند.
  • با رسیدن ماشن حمل بار به مقصد، کارگران با اخلاق و مجرب باربری تهران اقدام به تخلیه اثاثیه شما و قرار دادن آن ها در محل مناسب می­نمایند.

با یک تجربه خدمات باربری تهران و اثاث کشی در شهرک غرب، مشتری دائمی خدمات ما خواهید شد. کافی است یکبار امتحان کنید.

شماره تلفن های ما که به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما می باشد!

فهرست
تماس بگیرید!