باربری تهران از معتبرترین و باسابقه ترین اتوبارهای موجود در سطح شهر است که فعالیت خود را در تمامی مناطق غرب تهران از جمله باربری جنت ‌آباد گسترش داده‌ است، درنتیجه ساکنان این منطقه غربی می‌توانند تمامی خدمات باربری را از این اتوبار معتبر دریافت کنند‌. شعبه باربری جنت آباد در غرب تهران این خدمات را به مشتریان ساکن این منطقه ارائه میدهد.

خدمات اتوبار جنت آباد

 • فعالیت ۲۴ ساعته باربری جنت آباد

باربری جنت‌آباد به صورت ۲۴ ساعته و در هر ایامی از هفته اعم از روزهای تعطیل و پرترافیک آماده ارائه بهترین خدمات باربری به مشتریان خود می‌باشد.

 • ارائه مشاوره رایگان

در تمامی شعب باربری تهران اعم از باربری غرب تهران و تمام مناطق آن همچون باربری جنت ‌آباد مشاوران ما در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده پاسخ‌گویی به تمامی سؤالات شما با صبوری هستند. مشاوران ما در اتوبار موظفند هر سوالی که از طرف شما عزیزان مطرح شود را به‌طور کامل و واضح پاسخ‌گو باشند.

 • ارسال کارشناس حضوری

همچنین این امکان برای شما عزیزان وجود دارد که در صورت هرگونه ابهامی در رابطه با قیمت‌ها و هزینه‌ها درخواست کارشناس حضوری بدهید. دراین‌صورت اتوبار جنت‌آباد برای اعلام دقیق هزینه‌ها به شما عزیزان کارشناسانی را به مکان موردنظر شما ارسال خواهند کرد.

 • هزینه ‌های باربری

تمامی هزینه‌های ارائه خدمات در باربری جنت‌آباد طبق تعرفه باربری و زیر نظر اتحادیه باربران تهران می‌باشد، و به‌طورکلی باربری تهران در تمام شعب خود با مناسب‌ترین و نازل‌ترین قیمت‌ها خدمات باربری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 • ارائه خدمات بسته ‌بندی در باربری جنت آباد

 1. بسته بندی با کیفیت با کارتن های ۳لایه و ۵ لایه، انواع سلفون و نایلون حبابدار، چسب و برچسب و …
 2. جابجایی اثاثیه سنگین مانند یخچال های ساید بای ساید، گاو صندوق و … توسط کارگر نیرومند و با تجربه در حمل بار سنگین
 3. بسته ‌بندی اسباب و اثاثیه  از پرچالش ترین مرحله یک اسباب‌کشی است. بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه باید با نهایت دقت و اصولی انجام شود تا درطول پروسه جابجایی آسیبی به اسباب و اثاثیه شما عزیزان وارد نشود. برای این کار بهتر است بسته‌بندی اسباب و اثاثیه خود را به کارگران اتوبار بسپارید. باربری جنت‌آباد با تعداد نیروی آموزش‌دیده و کاربلدی که در مجموعه باربری خود دارد بهترین خدمات بسته‌بندی را همراه با ارائه تجهیزات بسته‌بندی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
 4. کارگران بسته‌بندی ابتدا کار خود را از قسمت‌های شلوغ‌تر منزل شروع کرده و تمامی وسایل را براساس ابعاد،وزن و ظرافت از هم تفکیک کرده و به کمک تجهیزات بسته‌بندی مناسب در بسته‌های مخصوص به خود قرار خواهند داد و بعد از محکم کردن بسته‌ها مانع از وارد شدن هرگونه آسیبی به وسایل شما عزیزان می‌شوند.بسته‌بندی اثاثیه توسط کارگران بسته‌بندی هزینه های اضافی ناشی از خسارت های احتمالی به‌شدت کاهش می‌یابد.
 5. جابجایی اثاثیه سبک و ظریف در نهایت دقت و ظرافت
 • ارائه تجهیزات بسته ‌بندی در باربری جنت آباد

تجهیزات بسته ‌بندی موجود در باربری جنت‌آباد عبارت است از : کارتن‌های محکم و ۵ لایه  جعبه‌های بزرگ و جادار، کارتن‌های رگال دار، انواع سلفون و پلاستیک‌های حباب دار، فوم‌های ضربه‌گیر، برچسب و ماژیک، چسب های پهن و قوی، چسب زن‌های دستی، طناب، روزنامه باطله و … .

جهت دریافت لیست تجهیزات بسته بندی موجود در باربری تهران کلیک کنید.

همان‌طور که می‌دانیم بسته‌بندی مناسب و ایمن اسباب و اثاثیه نیازمند ابزار و تجهیزات با کیفیت است. درنتیجه اگر می‌خواهید تجهیزات بسته‌بندی را خودتان تهیه کنید کاری زمان‌بر و هزینه‌بر خواهد بود. اما می توانید با تهیه تجهیزات بسته‌بندی از اتوبار جنت‌آباد در اتلاف زمان خود در روزهای پرمشغله اسباب‌کشی صرفه‌جویی کنید.

 • ارائه بیمه‌نامه و بارنامه رایگان

باربری جنت‌آباد همچنین با بیمه کردن تمامی وسایل مشتریان در ابتدای پروسه اسباب‌کشی به نوعی ایمنی وسایل شما عزیزان را تضمین خواهد کرد و با ارائه بیمه باربری در صورت بروز خسارت‌های احتمالی به شما عزیزان به سبب سرقت آتش‌سوزی و یا هر مشکل دیگری خسارت وارد شده به شما توسط شرکت های بیمه‌گذار به‌طور کامل جبران خواهد شد، ارائه بارنامه به‌صورت رایگان نیز از دیگر خدمات باربری جنت‌آباد است.

 • حمل بار درون‌ شهری

حمل بار از هرنقطه ای در غرب تهران از جمله جنت‌آباد به هر منطقه دیگری در داخل شهر تهران را حمل بار درون‌شهری می‌گوید. راننده‌های اتوبار با تسلط و آشنایی که بر مسیرهای پرترافیک و شلوغ تهران دارند بهترین و خلوت‌ترین مسیر را برای رساندن سریع و ایمن وسایل شما عزیزان انتخاب خواهند کرد.

 • حمل بار بین‌ شهری

حمل بار از هر منطقه ای در تهران به هر شهرستانی در داخل کشورمان را حمل بار بین ‌شهری می‌گویند. باربری جنت‌آباد با ارائه مجهز ترین و بروزترین خودروهای باربری وسایل شما را به بهترین شکل ممکن از تهران به شهرستان مدنظر شما ارسال خواهند کرد. شما می‌توانید تمامی وسایل خود را اعم از وسایل گران‌قیمت و باارزش خود مثل گاوصندوق، پیانو، وسایل گران‌قیمت تزئینی و غیره را با اطمینان خاطر به راننده‌های خودروهای باربری بسپارید و آسوده‌خاطر از رسیدن وسایل خود به مقصد باشید.

 • چیدمان اسباب و اثاثیه

برای چیدمان اسباب و اثاثیه منزل شرکت و یا هر مکانی که به آن نقل‌مکان کرده‌اید می‌توانید بر روی خدمات باربری جنت‌آباد حساب کنید. شما می‌توانید چیدمان منزل خود را به کارگران اتوبار بسپارید. کارگران باربری با تجربه و مهارتی که در این زمینه دارند تمامی وسایل شما را با دقت و بدون آسیب‌رساندن به وسایل و دیوارها یا مکان جدید در هر قسمتی از منزلتان که شما دستور بفرمایید قرار دهند.

 • مشتری‌مداری

باربری تهران درطول سابقه چندین‌ساله‌ خود در تمام شعب آن همواره مشتری‌مداری و احترام به حقوق مشتریان را از اولویت‌های خود قرار داده‌است و همین امر سبب پیشرفت و افتخار ما در طول سابقه چندین سال فعالیت خود در این زمینه بوده‌است. تمامی کارگران موظف هستند در طول پروسه اسباب‌کشی با رفتاری محترمانه به مشتریان احترام بگذارند و پروسه خوب کشتی را به اتمام برسانند. همچنین مدیریت اتوبار با مقدم دانستن منافع مشتریان بر منفعت خود و احترام به حقوق مشتریان را از مهم‌ترین منافع خود می‌داند.

تنها کافی است با شماره های باربری جنت آباد به صورت شبانه روزی برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت تماس حاصل فرمایید. پرسنل سخت کوش و متعهد ما در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستند.

فهرست
تماس بگیرید!