باربری چیتگر از جمله مناطقی است که در محدوده غرب تحت پوشش باربری تهران است. ساکنین محترم منطقه چیتگر، وردآورد، شهرک گلستان و بطور کلی منطقه ۲۲ شهرداری تهران می­توانند برای بهره گیری از خدمات بسته بندی، حمل و جابجایی، اسباب کشی منازل، اسباب کشی دفاتر و … خود با شماره های باربری چیتگر تماس حاصل فرمایند.

باربری چیتگر که در لیست معتبرترین باربری‌ های تهران است طی چندین سال سابقه صادقانه و درخشان خود همواره بهترین و بروزترین خدمات باربری را به مشتریان خود ارائه داده است.

باربری چیتگر به‌صورت یک باربری شبانه‌ روزی و در تمام ایام سال اعم از روزهای تعطیل و ایام پرترافیک آماده ارائه بهترین خدمات باربری به مشتریان خود است.

مراحل ارائه خدمات باربری چیتگر

مرحله اول: تماس با کارشناسان باربری ما بصورت شبانه روزی و در ایام تعطیل و غیرتعطیل جهت دریافت مشاوره بسته بندی و حمل بار و انجام اثاث کشی. مشاوران ما موظف به پاسخ‌گویی تمام سوالات شما عزیزان با نهایت صبوری و دلسوزی هستند.

مرحله دوم: دریافت استعلام قیمت از کارشناسان ما، باربری تهران در تمامی مناطق تحت پوشش خود قیمت های مریوط به بسته بندی و حمل بار را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اعلام می­دارد. همچنین برای اطلاع از قیمت‌ها و هزینه‌های باربری می‌توانید درخواست کارشناس حضوری داشته باشید تا اتو بار با ارسال کارشناس خدمت شما عزیزان، شما را از هزینه‌ها و قیمت‌های موردنظر آگاه کنند

مرحله سوم: هماهنگ کردن خاور و یا کامیونت مناسب حمل بار برای روز اسباب کشی و همچنین کارگر آموزش دیده برای بسته بندی اثاثیه به همراه کارتن، نایلون، سلفون و سایر لوازم مورد نیاز بسته بندی. اتوبار تهران در مجموعه خود چندین کارگر آموزش‌دیده جهت بسته‌بندی اسباب و اثاثیه مشتریان خود در نظر دارد.  کارگران بسته‌بندی به کمک تجهیزاتی که با خود به‌همراه می‌آورند تمامی وسایل شما عزیزان را با دقت از هم تفکیک کرده، به کمک تجهیزات بسته‌بندی مناسب هر کدام، آن‌ها را دور پیچی کرده و در بسته‌های مناسب خود قرار داده و آماده جابه‌جایی ایمن خواهد کرد. با بسته‌بندی صحیح و اصولی وسایل شما درطول پروسه جابجایی هیچ‌گونه آسیبی نخواهند دید.

همچنین باربری چیتگر از مجهزترین و بروزترین خودروهای باربری خود جهت جابجایی اسباب و اثاثیه مشتریان استفاده می‌کند. خودروهای باربری بعد از هر تخلیه بار و هر اسباب‌کشی از لحاظ فنی سرویس شده و آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان می‌ شود‌.

مرحله چهارم: ارسال ماشین حمل بار در روز اساب کشی به محل بارگیری جهت بسته بندی لوازم منزل و چیدمان در ماشین حمل بار.

مرحله پنجم: حرکت خاور مناسب اسباب کشی به سمت مقصد. اتوبار با ارسال خودروی باربری مناسب اسباب و اثاثیه شما عزیزان از صرف هزینه‌های اضافی شما می‌کاهد و به کاهش هزینه‌های جابجایی شما کمک مهمی خواهد کرد.

مرحله ششم: تخلیه اثاثیه در مقصد و چیدن تمامی لوازم سبک و سنگین در محل مناسبی که صاحب بار مشخص نماید. چیدمان مرحله آخر هر اسباب‌کشی و لذت‌بخش ترین مراحل جابجایی می‌باشد. پس‌از اتمام پروسه اسباب‌کشی و گذراندن چندین روز پرمشغله مطمئنا شما عزیزان خستگی‌های جسمی و ذهنی بسیاری را متحمل می شوید و درنتیجه شاید توانایی کافی برای چیدمان وسایل خود را نداشته باشید. دراین‌صورت می توانید با کمک گرفتن از اتوبار تهران در منطقه چیتگر چیدمان وسایل خود را به‌آسانی به اتمام برسانید. برای این کار اتوبار تهران چندین نیروی قوی‌ برای جابجایی آسان وسایل شما در مجموعه باربری خود دارد. کارگران موظف هستند تمامی وسایل شما را با دقت و ظرافت در هر قسمتی از منزل که شما عزیزان دستور بفرمایید قرار دهند. با توجه به تجربه و توانی که کارگران اتوبار دارند هیچ‌گونه آسیبی به در و دیوارهای منزل جدیدتان نیز وارد نخواهد شد و وسایل شما با حفظ ایمنی در جای خود قرار خواهند گرفت.

مرحله هفتم: اتمام یک چرخه اسباب کشی آسان و بی دردسر.

با انجام هفت مرحله فوق چرخه یک اسباب کشی آسان به پایان رسیده و تجربه یک همکاری لذت بخش با باربری چیتگر را به دست خواهید آورد، که سبب می­شود به مشتری و همراه همیشگی ما تبدیل شوید. پس‌از اتمام یک اسباب‌کشی بدون دردسر و آسان شما عزیزان لذت یک جابه‌جایی بدون چالش را تجربه کرده و برای جابه‌جایی‌های بعدی دیگر دچار اضطراب و نگرانی نخواهید شد.

بیمه باربری در چیتگر

و درنهایت ارائه بیمه‌نامه و بارنامه به‌صورت رایگان از خدمات مهم دیگر باربری تهران می‌باشد. یعنی اتوبار با بیمه کردن تمامی وسایل شما قبل‌از پروسه اسباب‌کشی شما را کاملاً آسوده‌خاطر از جبران خسارت‌های احتمالی که ممکن است در طول پروسه اسباب‌کشی به شما عزیزان وارد شود خواهد کرد. درطول پروسه اسباب‌کشی هر آسیبی ازجمله سرقت، آتش‌سوزی و یا هر آسیب دیگری که به وسایل شما وارد شود شرکت‌های بیمه‌گذار به‌طور کامل تمامی خسارت‌های شما را جبران خواهند کرد. ارائه بارنامه اسباب و اثاثیه شما عزیزان برای ارسال به شهرستان از دیگر خدمات مهم اتوبار تهران می‌باشد.

ارسال کارگر خالی در چیتگر

ارسال کارگر خالی جهت بارگیری و تخلیه بار از دیگر خدمات مهم باربری چیتگر است. شما عزیزان در صورت درخواست کارگر کمک از کارگر خالی اتوبار چیتگر به تعداد مورد نیاز شما کارگر نیرومند و ماهر در محل اعزام خواهد کرد.  این کارگران بارگیری و تخلیه بار را به نحو احسنت انجام خواهند داد.

از دیگر خدمات بارز این باربری مشتری‌مداری و احترام به حقوق مشتریان در هر شرایطی است. مدیریت باربری و تمام پرسنل آن خود را موظف به مغتنم شمردن منافع مشتریان و احترام به حقوق آنان می‌دانند. تمامی پرسنل در طول پروسه اسباب‌کشی موظف به برخوردی خوش و رفتاری محترمانه با مشتریان باربری هستند. مدیریت اتوبار نیز با صداقت در سابقه‌ی چندین‌ساله‌ خود و در هر شرایطی منافع و سود مشتریان را مقدم بر سود خود دانسته و با درک شرایط مشتریان انواع خدمات باربری را با مناسب‌ترین و نازل‌ترین قیمت‌ها ارائه می‌دهد.

پس همین الان با شماره تلفن‌های ما در باربری چیتگر تماس گرفته و بهترین خدمات را از ما دریافت نمایید. 

فهرست
تماس بگیرید!