اگر در محدوده غرب تهران نیاز به یک باربری معتبر، با کادری مجرب و کارآزموده دارید، حمل بار و اسباب کشی خود در محدوده غرب تهران را به باربری تهران بسپارید. باربری غرب تهران یک اتوبار ارزان با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه حمل بار و اسباب کشی منازل و ادارات با نازلترین قیمت است که توانسته رضایت ۹۶ درصدی مشتریان خود را کسب نماید.

۲۰% تخفیف، ویژه اولین تماس

چرا باربری تهران در غرب تهران را انتخاب کنیم ؟

مناطق تحت پوشش باربری تهران در محدوده غرب تهران

تقریباً می­توان گفت نقطه به نقطه غرب تهران تحت پوشش اتوبار تهران است. باربری تهران این امکان را دارد تا جا به جایی و اسباب کشی منازل و ادارات را در تمامی مناطق غرب تهران اعم از: باربری شهران ، باربری شهرک غرب ، باربری سعادت آباد، باربری گیشا، باربری شهرآرا، باربری مرزداران، باربری پونک، باربری سردار جنگل، باربری جنت آباد، باربری شهر زیبا و باربری بلوار فردوس با مناسب ترین هزینه ممکن در سریع ترین زمان ممکن و همچنین با بالاترین کیفیت ممکن به انجام برساند.

از دیگر مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران میتوان به منطقه ۲۲ تهران اشاره کرد که شامل محدوده چیتگر، برج های اطراف دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، شهرک گلستان، برج های اطراف اتوبان همت و ایران مال  و … اشاره کرد که روز به روز در حال پیشرفت هستند. ساخت و ساز های فروان در این محدوده سبب شده است خانواده های بسیار زیادی در این برج های ساخته شده ساکن شوند که برای جابجایی و اسباب کشی خود میتوانند روی خدمات با کیفیت، ارزان و سریع ما حساب کنند.

 مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران در یک نگاه

ردیف شعبه باربری محدوده تحت پوشش
۱ باربری شهران محدوده شهران
۲ باربری شهرک غرب محدوده شهرک غرب
۳ باربری سعادت آباد محدوده سعادت آباد
۴ باربری گیشا محدوده گیشا
۵ باربری شهرآرا محدوده شهرآرا
۶ باربری مرزداران محدوده مرزداران
۷ باربری پونک محدوده پونک
۸ باربری سردارجنگل محدوده سردارجنگل
۹ باربری جنت آباد محدوده جنت آباد
۱۰ باربری شهر زیبا محدوده شهر زیبا
۱۱ باربری بلوار فردوس محدوده بلوار فردوس
۱۲ باربری ستارخان محدوده ستارخان
۱۳ باربری تهرانسر محدوده تهرانسر
۱۴ باربری چیتگر محدوده چیتگر

دارا بودن کادری مجرب و با تجربه در محدوده غرب تهران

زمانی که نیاز به جا به جایی ایجاد شود، در واقع تمامی اسباب ارزشمند زندگی و یا محل کار باید جا به جا شوند. اسباب و وسایلی که گاهاً هزینه های زیادی بابت خرید آن ها صرف شده است. در زمان جا به جایی برای اینکه این اسباب و لوازم به بهترین شکل ممکن و در امنیت کامل جا به جا شوند و خسارتی شامل حال آن ها نشود  لازم است امور مربوط به جا به جایی را به مؤسسه باربری بسپاریم که افراد شاغل در آن آموزش دیده و با تجربه باشند. باربری تهران در حوزه انتخاب نیروی کار و آموزش به این نیرو ها بسیار با دقت عمل می­نماید. تمامی افراد شاغل در باربری تهران به طور کامل در زمینه بسته بندی و حمل بار در مبدأ آن، چیدمان بار در ماشین های باربری جهت انتقال بار و تخلیه آن در محل مقصد بار آموزش دیده و با تجربه هستند و تمامی امور محوله را در نهایت دقت و توجه به انجام می­رسانند تا کوچکترین خسارتی موجب بار شما مشتریان عزیز نشود.

بسته بندی و چیدمان اصولی بار

برای هر کدام از اسباب و لوازم شما بسته به نوع آن ها نیاز است تا از یک روش بسته بندی اثاثیه به خصوص استفاده شود. برای لوازم شکستنی از بسته بندی هایی مانند پتو و نایلون های خاص باید استفاده شود که بتواند مانع از شکستن آن ها شوند. برای اسباب چوبی از بسته بندی باید استفاده شود که مانع از خراشیده شدن و یا ضربه خوردن به آن ها شود. پرسنل شاغل در باربری تهران در محدوده غرب تهران تمامی آموزش های لازم برای انجام انواع بسته بندی ها را فرا گرفته و در بسته بندی اثاثیه شما به کار می­­برند. لازم است تمامی اسباب و لوازم شما در داخل ماشین های باربری به نحوی چیده شوند که در طول مسیر از مبدأ تا مقصد بار سلامت آن ها تضمین شود. پرسنل باربری تهران به این نکته نیز توجه کافی داشته و اسباب و اثاثیه شما را در داخل ماشین های باربری به نحوی چیدمان می­کنند که امکان حرکت و تکان خوردن لوازم شما در داخل ماشین و در طول مسیر جا به جایی وجود نداشته باشد.

در باربری غرب تهران اتوبار تهران تمامی لوازم موردنیاز جهت بسته بندی انواع بار وجود داشته و در صورت درخواست مشتریان به محل بارگیری جهت بسته بندی صحیح و حرفه ای انواع بار ارسال می شود. از جمله این لوازم میتوان به کارتن های چندین لایه، سلفون های بزرگ، نایلون های حبابدار، ساک و کیسه های بزرگ، چسب، برچسب و … اشاره کرد که با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه شده و جهت بسته بندی لوازم مورد استفاده قرار می گیرد.

اجاره انبار در باربری غرب تهران

باربری تهران جهت رفاه حال مشتریان گرامی خود اقدام به تعبیه انبار بصورت سوله و کانتینر برای نگهداری از لوازم و اثاثیه مشتریان خود در سرتاسر تهران نموده است. این باربری قادر به اجاره انبار و کانتینر در سایز ها و اندازه های مختلف در تمام مناطق تهران از جمله غرب تهران جهت نگهداری از اسباب و اثاثیه شما تا هر مدت زمانی که بخواهید می باشد. گاهی اوقات افراد به علت عوامل مختلفی همچون نداشتن فضای کافی، اقدام به مهاجرت، مسافرت طولانی مدت، نگهداری از جهیزیه عروس و بسیاری از موارد دیگر قادر به نگهداری از اثاثیه خود نیستند. در این حالت باربری تهران اقدام به اجاره کانتینر و انبار به شما عزیزان با انعقاد قرارداد اجاره می نماید. لازم به ذکر است بعد از تحویل اثاثیه به باربری تهران تمامی اسباب و لوازم تحویلی شما تحت پوشش بیمه باربری معتبر قرار خواهند گرفت تا کوچکترین خطری اموال شما را تهدید ننماید.

تفکیک بار

در هنگام بسته بندی و همچنین در زمان جابججایی نیاز است بار ها بسته به نوع آن ها به صورت جداگانه بسته بندی، چیدمان و جابجا شوند. به عنوان مثال لوازم شکستنی با ظرافت بیشتر و دقیق تری نسبت به لوازم پارچه ای مانند فرش و لباس ها و … بسته بندی می­شوند. لوازمی که امکان شکستن و آسیب رسیدن به آن ها وجود دارد نباید در کف ماشین و زیر فشار لوازم سنگین قرار بگیرند. مواد خوراکی باید با فاصله از مواد شوینده و یا سمی قرار بگیرند. همچنین برای جلوگیری از فساد مواد غذایی در باربری تهران انواع کارتن های مخصوص جابجایی موادغذایی تهیه شده است تا در طول اسباب کشی نگرانی فساد آن ها برای مشتریان گرامی وجود نداشته باشد. در باربری تهران لوازم بزرگتر و سنگین تر به صورت جداگانه از لوازم کوچکتر و ظریف تر بسته بندی و جا به جا می­شوند.

باربری ارزان در غرب تهران

در تعیین هزینه مربوط به جابجایی عواملی همچون فاصله مبدأ و مقصد از یکدیگر، حجم بار، وزن بار، وجود و یا عدم وجود آسانسور حمل بار در مبدأ و مقصد بار، تعداد طبقات مبدأ و همچنین تعداد طبقات مقصد تأثیر گذار هستند. امروزه شرکت های باربری بسیاری در تمامی مناطق تهران خدمات باربری خود را ارائه می­دهند. این تضمین به شما داده می­شود که در بین تمامی این شرکت های ارائه دهنده خدمات باربری، در شرکت باربری تهران قیمت های مربوط به جابججایی بار با رعایت انصاف تعیین می­گردد و سعی میشود پایین ترین هرینه ممکن برای حمل بار دریافت شود تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از خدمات باربری تهران در محدوده غرب تهران بهره برده و تجربه یک جابججایی دلچسب را به دست آورند. به همین دلیل است که باربری تهران ارزانترین باربری غرب تهران نیز می­باشد.

رعایت پروتکل های بهداشتی در باربری غرب تهران

در باربری غرب تهران تمامی تدابیر لازم جهت جلوگیری از گسترش و شیوع ویروس کرونا اندیشیده شده است، به همین منظور تمامی کادر شاغل در باربری از جمله کارگرانی که جهت بسته بندی و حمل بار اعزام میشوند، رانندگان شاغل در باربری و … از ماسک های چندلایه بهداشتی، دستکش و مواد ضدعفونی کننده استفاده می نمایند. تمامی تجهیزات مورد نیاز بسته بندی نیز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی تهیه و آماده میشوند تا سلامت شما مشتریان گرامی تضمین شده و از این بابت هیچ نگرانی سلامتی شما و یا افراد خانواده شما را تهدید نکند.

بیمه بار

در شرکت باربری تهران تمامی تدابیر مربوط به حفظ سلامت بار از زمان بسته بندی در مبدأ تا چیدمان در ماشین های حمل بار و تخلیه بار در مقصد و قرار گرفتن در محل مورد نظر صاحبین آن اندیشیده شده و رعایت می­گردند. با این حال گاهی ممکن است حوادث پیش بینی نشده ای اتفاق بیفتد. برای این شرایط خاص باربری تهران اقدام به بیمه تمامی بار های خود می­نماید تا در صورت بروز خسارات احتمالی این زیان شامل حال صاحبین بار نشده و توسط شرکت های بیمه معتبر به آن ها پرداخت گردد. ارائه بارنامه معتبر بصورت کاملاً رایگان نیز از دیگر خدمات باربری غرب تهران است.

بارنامه معتبر

در باربری معتبر تهران به عنوان یکی از معتبرترین باربری های تهران ، تمامی مناطق موظف به ارائه بارنامه معتبر به صاحبین بار بصورت کاملاً رایگان هستند. بارنامه قراردادی است که در زمان تحویل بار به باربری بین باربری و صاحب بار بسته می شود. بارنامه ها عموماً در ۳ نسخه تهیه می شوند که یک نسخه نزد باربری می ماند، یک نسخه آن به راننده داده می شود و نسخه سوم برای صاحب بار است. اطلاعات موجود در هر ۳ نسخه باید مثل هم و کاملاً یکسان باشد. این اطلاعت شامل میزان کرایه توافق شده برای جابجایی بار، ارزش بار، میزان بیمه بار، آدرس دقیق مبدأ و همچنین مقصد بار و … می باشد. ثبت این اطلاعات و در اختیار باربری، راننده و صاحب بار قرارگرفتن آن بصورت مکتوب سبب می شود تا از ابتدا تا انتهای کار بصورت کاملاً دقیق و بدون کوچکترین اشتباه و یا سوءتفاهمی در باربری تهران انجام شود.

کسب رضایت مشتریان

هدف باربری تهران در تمامی محدوده های فعالیت آن در وحله اول کسب رضایت مشتریان خود است. انجام اولین حمل بار برای مشتریان ما به منزله پایان کار ما با مشتریان نبوده و ما اولین حمل بار انجام شده برای مشتریان خود را به منزله شروع همکاری بلند مدت با آن ها می­دانیم. به همین منظور تمامی تلاش خود را انجام می­دهیم تا بتوانیم حداکثر رضایت مشتریان خود را جلب نموده تا در صورت نیاز به جا به جا یی های بعدی نیز به ما مراجعه نمایند.

انواع ماشین های موجود در باربری تهران

در باربری تهران نوع ماشین حمل بار ارسالی بسته به حجم و وزن بار مشتریان تعیین می­گردد. برای بار هایی با وزن و حجم کمتر ماشین هایی کوچکتر و برای بار هایی با وزن و حجم بیشتر ماشین هایی بزرگتر ارسال می­گردد. تا سلامت بار تضمین شده و همچنین مشتری مجبور به پرداخت هرینه ای بیشتر از آنچه باید نشود. باربری تهران در محدوده غرب تهران نیز دارای انواع ماشین حمل بار با ظرفیت های متفاوت بوده که بسته به درخواست مشتریان ما و حجم و نوع بار آن ها به محل بارگیری ارسال می­شوند.

پاسخگویی ۲۴ ساعته

باربری تهران نه تنها در محدوده غرب تهران بلکه در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان و آماده ارائه خدمات مربوط به حمل بار و اسباب کشی به شماست. در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به جا به جایی و خاور برای حمل بار داشته باشید باربری تهران و کادر متعهد آن با بالاترین کیفیت ارائه خدمات و کمترین قیمت منطقه غرب تهران در خدمت شماست.

مراحل انجام حمل بار

حمل بار در محدوده غرب تهران توسط باربری تهران طبق مراحل زیر انجام می­پذیرد.

۱.در مرحله اول اگر شما ساکن غرب تهران هستید و یا نیاز به جا به جایی اسباب و لوازم خود در محدوده غرب تهران دارید، در این مرحله تصمیم به جا به جایی توسط صاحب بار گرفته می­شود.

۲.در این مرحله لازم است یک باربری معتبر برای حمل بار انتخاب شود. باربری تهران با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت باربری در تمامی مناطق تهران، این اطمینان را به شما می­دهد که می­تواند انتخاب مناسبی برای حمل بار در محدوده غرب تهران نیز باشد.

۳.بعد از تماس با باربری تهران و دریافت مشاوره از کارشناسان ما نوع ماشین مناسب جهت حمل بار شما بر اساس وزن و حجم بار مشخص شده و به محل مبدأ بار ارسال می­گردد.

۴.کارگران با اخلاق و آموزش دیده ما در محل مبدأ بار، بار ها را بر اساس مواردی همچون جنس و وزن آن ها تفکیک نموده و با لوازم مناسب با آن ها بسته بندی می­کنند.

۵.بعد از انجام بسته بندی به بهنرین شکل ممکن تمامی بار ها در داخل ماشین حمل بار به گونه ای چیده می­شوند که در محل خود ثابت قرار بگیرند و در مسیر امکان تکان خوردن و وارد شدن خسارت به آن ها وجود نداشته باشد.

۶.رانندگان با تجربه ما در طول مسیر در کمال آرامش بار شما را تا مقصد می­رسانند.

۷.در محل مقصد بار نیز کارگران مجموعه باربری تهران در کمال دقت بار ها را از ماشین حمل بار تخلیه نموده و در هر محلی که مورد نظر صاحب بار باشد، قرار می­­دهند.

۸.در این مرحله کار مجموعه باربری تهران به اتمام می­رسد و تجربه یک جا به جایی در کمال آرامش و امنیت برای مشتریان مجموعه باربری تهران باقی خواهد ماند.

ماشین های مناسب اسباب کشی 

درباربری غرب تهران جهت جلوگیری از وارد شدن خسارات احتمالی به اثاثیه شما در داخل ماشین های حمل بار، باربری تهران اقدام به موکت نمودن انواع کامیونت و خاور های مناسب اسباب کشی خود نموده است تا اثاثیه شما در تمام طول مسیر از مبدأ بار تا مقصد آن در نهایت سلامت جابجا شده و آسیب نبینند.

دریافت مشاوره و استعلام قیمت باربری 

اگر ساکن محدوده غرب تهران هستید و یا نیاز به خدمات باربری در محدوده غرب تهران دارید، لازم است از باربری های منطقه غرب تهران استعلام قیمت بگیرید. امروزه باربری های بسیاری در محدوده غرب تهران فعالیت می­نمایند. لازم است با استعلام قیمت از این باربری ها و تحقیق و بررسی در مورد نحوه ارائه خدمات آن ها بهترین باربری غرب تهران را برای حمل بار و اسباب کشی خود انتخاب نمایید. باربری تهران با نازلترین قیمت در محدوده غرب تهران برای حمل بار در خدمت شماست. این اطمینان به شما داه می­شود که قیمت حمل بار در باربری تهران زیر نظر اتحادیه و در نهایت انصاف تعیین می­گردد.

اگر نیاز به حمل بار و اسباب کشی در غرب تهران دارید، باربری تهران بهترین انتخاب برای ارائه خدمات به شماست. درنگ نکنید و با کارشناسان باربری تهران در غرب تهران تماس بگیرید تا تجربه یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را با یک باربری ارزان در غرب تهران  که به عنوان ارزانترین باربری غرب تهران نیز شناخته شده است تجربه نمایید. 

Summary
Review Date
Reviewed Item
article
Author Rating
۵1star1star1star1star1star
فهرست
تماس بگیرید!