۲۰% تخفیف، ویژه اولین تماس

باربری زعفرانیه از جمله مناطق موجود در پایتخت است که تحت پوشش باربری شمال تهران است. در این باربری کادر با تجربه و آموزش دیده باربری شمال آماده ارائه خدمات یک اسباب کشی از صفر تا صد آن به ساکنین محترم این منطقه هستند.

مراحل اسباب کشی در باربری زعفرانیه

ساکنین محترم منطقه زعفرانیه در هر ساعتی از شبانه روز که به ماشین های حمل بار و انجام خدمات جابجایی نیاز داشته باشند، کافی است با کارشناسان باربری تماس حاصل نمایند. در باربری زعفرانیه انجام یک اسباب کشی طبق مراحل زیر انجام می­شود.

  • در ابتدا کافی است با شماره های باربری شمال تهران تماس حاصل فرمایید، کارشناسان باربری زعفرانیه بعد از اطلاع از میزان بار، فاصله مبدأ و مقصد بار از هم، تعداد طبقات محل فعلی و تعداد طبقات محل جدید و … بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه و با رعایت انصاف قیمت بسته بندی و قیمت حمل بار را به شما عزیزان اعلام می­دارند.
  • بعد از اطلاع از قیمت کافی است خاور و یا کامیونت مسقف و موکت شده مناسب جهت اسباب کشی را برای روزی مشخص رزرو نمایید.
  • ماشین مناسب با میزان و اندازه اثاثیه شما به همراه کارگر بسته بند آموزش دیده و تجهیزات مورد نیاز بسته بندی به محل مبدأ بار ارسال می­شوند.
  • بارگیری در نهایت دقت و امنیت انجام شده و ماشین به سمت مقصد حرکت می­نماید.
  • با رسیدن ماشین اثاث کشی به مقصد، اثاثیه شما تخلیه و در هر جایی که بخواهید قرار داده خواهد شد.

برای بهره گیری از خدمات مشاوره رایگان و حمل اصولی اسباب و اثاثیه خود کافی است با شماره های باربری زعفرانیه تماس حاصل فرمایید.

فهرست
تماس بگیرید!