۲۰% تخفیف، ویژه اولین تماس

باربری ظفر از مجموعه باربری های تحت پوشش باربری شمال تهران در منطقه ی ۳ شهرداری تهران می باشد. باربری ظفر یک پکیج کامل از ارائه ی خدمات باربری به بهترین و به روزترین شکل ممکن به مشتریان خود می باشد. اتوبار ظفر به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال حتی ایام تعطیل و پرترافیک آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان عزیز خود در هر ساعتی از شبانه روز می باشد.

خدمات باربری ظفر

از جمله خدمات این باربری عبارتند از مشاوره ی رایگان، حمل بار درون شهری از این منطقه به هر نقطه ای در سطح شهر تهران، حمل بار بین شهری از این منطقه به هر شهرستانی که مدنظر و مقصد شما عزیزان باشد، خدمات مربوط به اسباب کشی و جابجایی منازل، شرکت ها، کارخانه ها، سازمان های خصوصی و دولتی و بسیاری نهاد های دیگر، خدمات مربوط به بیمه و ارائه ی بارنامه به صورت رایگان، بسته بندی حرفه ای و تخصصی اسباب و اثاثیه ی شما و حتی چیدمان وسایل از جمله خدمات باربری ظفر می باشد.

بسته بندی اثاثیه در باربری ظفر

لازمه ی یک اسباب کشی ایمن و مطمئن بسته بندی مطمئن و اصولی وسایل شماست. در این رابطه باربری ما در ظفر آماده  ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان خود می باشد. در صورت نیاز و درخواست مشتریان باربری کارگران بسته بندی با تجهیزات به روز خود تمام اسباب و اثاثیه ی شما را به طور منظم از لحاظ جنس، نوع، اندازه و …. از هم تفکیک کرده و بسیار حرفه ای داخل کارتن ها گذاشته و به وسیله ی تجهیزات خود آن ها را بسته بندی می کنند.

تجهیزات مورد نیاز بسته بندی

 • کارتن های چند لایه و محکم
 • انواع ضربه گیر ها
 • پلاستیک های حبابدار
 • چسب زن های دستی
 • کارتن های رگال دار برای لباس های آویزانی و اتویی
 • کیسه های زیپ دار که برای رختخواب ها و بسیاری از وسایل دیگر بسیار مناسب است.

 توجه به این نکته ضروری است که کیفیت تجهیزات بسته بندی، کیفیت بسته بندی و ایمنی کار را بسیار افزایش می دهد. اتوبار تهران با به کارگیری کارگران آموزش دیده ی بسته بندی و هم‌چنین تجهیزات درجه یک بسته بندی ایمنی تمامی اسباب و اثاثیه ی شما عزیزان را تضمین می کند.

حمل بار درون شهری در باربری ظفر

حمل بار درون شهری یکی دیگر از خدمات اتوبار ظفر می باشد. باربری ظفر از مجرب ترین راننده های خود و بهترین و به روز ترین خودروهای باربری خود برای خدمات مربوط به باربری استفاده می کند. بعد از اتمام بسته بندی و انتقال با دقت آن ها به کابین خودروهای باربری راننده با تجربه و مهارتی که دارد تمام وسایل شما را طوری در ماشین می چیند که از همه ی فضای کابین خودرو نهایت استفاده را برده باشد.

باربری سریع در باربری ظفر

به دلیل شرایط زندگی امروزی بسیاری از مردم وقت و زمان کافی را برای انجام کارهای مربوط به اسباب کشی خود را ندارند. شما عزیزان می توانید صفر تا صد اسباب کشی خود را به ما در اتوبار تهران سپرده و مطمئن باشید که در سریع ترین زمان ممکن کارهای شما به اتمام خواهند رسید. یکی از این راهکارها استفاده از راننده های ماهر و کاربلد می باشد راننده های ما در اتوبار ظفر با توجه به آشنایی و تسلط کامل به خیابان ها و مسیرها اسباب و اثاثیه ی شما را در کمترین زمان ممکن و عین حال ایمن به منزل جدید شما می رسانند.

حمل بار به شهرستان ها در باربری ظفر

یکی دیگر از خدمات پرچالش باربری ظفر حمل بار به تمام شهرستان ها می باشد، بعد از بارگیری و آماده کردن و چیدن وسایل در خودروی باربری اسباب و اثاثیه ی شما برای رسیدن به مقصد ارسال خواهند شد. مشتریان باربری بدون هیچ نگرانی می توانند تمانی وسایل خود حتی وسایل باارزش و گران قیمت خود را با اطمینان کامل به ماشین های باربری ما بسپارند، چون قبل از بارگیری تمام وسایل شما عزیزان به طور کامل بیمه شده و همچنین ارائه ی بارنامه به صورت رایگان نیز از دیگر خدمات باربری تهران می باشد.

خودروهای باربری موجود در باربری ظفر

خودروهای باربری موجود در باربری ظفر انواع کامیونت و خاور می باشند. تمام خودروهای باربری با توجه به نیاز هر حمل بار مجهز می شوند. خودروهای باربری مسقف برای جلوگیری از ورود باد، باران و برف به داخل کابین ماشین و خودروهای باربری روباز برای بارهایی که ارتفاع آن ها زیاد است استفاده می شوند. همچنین برای مواد غذایی و خوراکی فاسد شدنی و یخچالی از کامیون های یخچال دار استفاده می شود، پس به هیچ عنوان نگران این گونه مسائل خود حین ارسال بار خود به شهرستان نباشید.

چیدمان در باربری ظفر

آخرین مرحله در هر اسباب کشی مرحله ی چیدمان وسایل است که انرژی بسیاری را صرف خود خواهد کرد. اما با وجود باربری ظفر جای هیچ نگرانی از این بابت باقی نمی ماند، چون کارگران ما آماده ی خدمت رسانی و چیدمان تمام وسایل شما از وسایل کوچک و سبک تا بزرگ و سنگین، وسایل تزئینی، مبلمان و…. در هر جایی که شما دستور بفرمایید هستند و پایان یک اسباب کشی بی دردسر را برای شما عزیزان رقم خواهند زد.

هزینه ها در باربری ظفر

تمام هزینه ها در اتوبار ظفر طبق تعرفه ی باربری و زیرنظر اتحادیه می باشد. اما در کل عواملی که در وضعیت تعیین قیمت ها موثرند عبارتند از

 1.  تعداد کارگران مورد نیاز
 2.  نوع و تعداد خودروهای باربری مورد نیاز
 3.  میزان وسایل و اسباب و اثاثیه ی مشتریان
 4.  تجهیزات مورد استفاده در بسته بندی
 5.  نزدیکی و دوری مسیر، فاصله ی مبدأ تا مقصد و …

 اتوبار تهران در طول سابقه ی چندین ساله و معتبر خود همیشه و در هر شرایطی رضایت و رعایت حق مشتریان خود را بر سود خود ارجح دانسته و همین امر موجب افتخار ما در طول چندین سال خدمت رسانی باربری تهران شده است. مشتریان باربری می توانند یقین داشته باشند که بالاترین کیفیت را بامناسب ترین قیمت از باربری ما دریافت خواهند کرد.

سخن آخر

در نهایت کیفیت کار ما نشان دهنده ی کارایی باربری ما در اتوبار ظفر می باشد. پس حتماً تمام خدمات مربوط به حمل بار، اسباب کشی و جابجایی، بسته بندی، چیدمان ما را در اتوبار تهران خود مشاهده کنید و به عینه شاهد کارایی و کیفیت کار ما باشید.

فهرست
تماس بگیرید!