باربری شمال تهران برای حمل بار و اسباب کشی خود نیاز دارید؟ به دنبال یک باربری معتبر در شمال تهران هستید؟ میخواهید اسباب و لوازم محل زندگی و یا محل کار خود را در کمال صحت و سلامت جا به جا کنید؟ اگر پاسخ تمامی این سؤالات بله است اتوبار تهران در شمال تهران در خدمت شماست.

۲۰% تخفیف، ویژه اولین تماس

مزیت های باربری شمال تهران

باربری تهران دارای سابقه ای بیش از ۱۰ ساله در محدوده شمال تهران برای انجام اثاث کشی و جا به جایی لوازم ارزشمند زندگی و کار شماست. همین تجربه گویای صداقت ما در انجام خدمات باربری، تضمین قیمت مناسب و باربری ارزان، کارگرانی با تجربه و آموزش دیده در بسته بندی و حمل بار است.

محله های تحت پوشش باربری تهران در شمال تهران

باربری تهران قادر به ارائه خدمات باربری به تمامی محله های موجود در محدوده شمال تهران است. این محله ها شامل: زعفرانیه ، فرمانیه، الهیه، قیطریه،باربری ظفر ، نیاوران، پاسداران ، شمیرانات، تجریش، جردن، ولنجک و تمامی مناطق موجود دیگر می­شود. اگر شما از ساکنین هر کدام از مناطق نامبرده هستید و یا نیاز به حمل بار در این مناطق دارید باربری شمال تهران آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در منطقه به شما عزیزان است.

اجاره کانتینر در شمال تهران

از جمله خدماتی که باربری تهران به ساکنین محترم مناطق شمال تهران ارائه میدهد میتوان به اجاره کانتینر و یا انبار در اندازه های مختلف و برای مدت زمان مختلف از چند روز تا چند سال اشاره کرد. باربری تهران در محدوده شمال کانتینر هایی را فراهم آوره است که توسط نگهبانی ۲۴ ساعته میتوانند از اثاثیه منازل و یا ادارات شما که به هر دلیلی اعم از جابجایی، آماده نبودن منرل جدید، کمبود حا در منزل جدید، مهاجرت، نگهداری از جهیزیه عروس و … برای هر مدت زمانی که امکان نگه داری از آن ها را ندارید برای شما انبار می نماید. تمامی اثاثیه و لوازمی که به باربری تهران تحویل داده میشوند تحت پوشش بیمه قرار میگیرند تا نگرانی از بابت امنیت اثاثیه برای شما وجود نداشته باشد.

تضمین بهترین باربری تهران در شمال تهران

امروزه شرکت های باربری بسیاری در شمال تهران مشغول فعالیت هستند، بهترین باربری تهران در شمال تهران بودن به معنای بهترین بودن در موارد بسیاری است، از جمله: ارائه مشاوره تخصصی در خصوص ماشین مناسب برای حمل هر نوع بار، آگاه بودن از نحوه بسته بندی انواع مختلف لوازم و اثاثیه، استفاده از رانندگان با تجربه و مجرب، دارا بودن کارگرانی که برای بسته بندی و حمل بار آموزش دیده باشند و بتوانند این کار را با نهایت دقت و به نحو احسن به انجام برسانند، رعایت انصاف در تعیین قیمت مناسب به گونه ای که هیچ کدام از طرفین در یک چرخه بارگیری متضرر نشوند. استفاده از بیمه بار مناسب با هر نوع بار و موارد بسیاری دیگر. می­توان گفت باربری تهران تمام تلاش خود برای بهترین بودن در زمینه های گفته شده را انجام خواهد داد. سابقه ۱۰ ساله فعالیت درخشان باربری تهران در منطقه شمال تهران خود گواه بر این موضوع است.

تضمین کیفیت ارائه خدمات در باربری شمال تهران

کادر شاغل در باربری تهران در محدوده شمال تهران از افرادی با اخلاق و متعهد تشکیل شده است. این افراد در هر سمتی که باشند از مدیر باربری، مشاور حمل بار، راننده و کارگران حمل بار همگی آموزش دیده اند که جلب رضایت مشتری اولین هدف آن ها در طول فعالیتشان باشد. این تضمین به شما داده می­شود تا با یک بار استفاده از خدمات حمل و نقل در باربری شمال تهران شما به مشتری دائمی ما تبدیل خواهید شد.

تضمین قیمت در باربری شمال تهران

باربری تهران در تعیین قیمت حمل بار با در نظر گرفتن تمامی امور دخیل در تعیین قیمت از جمله تعداد بار جهت جا به جایی، وزن بار جهت جا به جایی، تعداد طبقاتی که برای بارگیری و همچنین تحویل بار وجود دارند و … بر مشخص نمودن حداقل قیمت اصرار دارد و قیمت را به گونه ای اعلام می­دارد که ارزانترین قیمت باربری در شمال تهران باشد. باربری های بسیار زیادی در محدوده شمال تهران مشغول فعالیت هستند، با استعلام قیمت باربری شمال تهران این تضمین به شما داده می­شود که در بین تمامی این باربری ها مناسب ترین قیمت مربوط به باربری تهران خواهد بود.

تضمین دانش فنی کارگران

تمامی کارگرانی که برای بسته بندی و حمل بار به محل بارگیری اعزام می­شوند. آموزش دیده اند که هر نوع از لوازم منزل از جمله ظروف ظریف کریستال و چینی،یخچال های ساید بای ساید، لوازم چوبی مانند تخت و مبل، شیشه های میز ها و آینه ها، پیانو، انواع گل و گیاه و گلدان های آپارتمانی و سایر لوازم منزل و یا محل کار را  با چه نوع بسته بندی ای و به چه نحوی بسته بندی نمایند تا در طول مدت بسته بندی و زمان رسیدن بار در ماشین حمل بار به مقصد و تخلیه آن در مقصد سلامت آن ها تضمین شده و کوچکترین خساراتی به اموال شما وارد نشود.

تضمین بیمه بار

تلاش تمامی افراد شاغل در باربری شمال تهران بر این است که اسباب و اثاثیه شما در کمال صحت و سلامت جا به جا شوند و کوچکترین آسیبی به اموال شما وارد نشود. تمامی تدابیر لازم برای رسیدن به این مهم نیز انجام خواهد شد. با این حال باربری تهران در محدوده شمال تهران این تضمین را به شما می­دهد که تمامی اموال و اسباب شما تحت پوشش بیمه باربری قرار خواهند گرفت تا اگر حوادثی پیش بینی نشده ای در حین جا به جایی رخ دهد، خسارات وارده توسط بیمه به صاحبین بار پرداخت شده و این خسارات شمال حال مشتریان باربری تهران نشود.

تضمین همراهی با شما تا آخرین لحظه

از زمانی که برای انجام اسباب کشی و حمل بار خود باربری تهران در شمال تهران را انتخاب می­کنید، تعهدی از طرف مجموعه باربری تهران نسبت به شما شکل می­گیرد. در این تعهد مجموعه ما موظف است در تمامی مراحل بار همراه شما باشد. یعنی از زمان تفکیک انواع لوازم منزل و شروع بسته بندی ها که نهایت دقت و ظرافت در آن به خرج داده می­شود تا تمامی لوازم شما درست و اصولی با کارتن های چند لایه و مقاوم بسته بندی شوند. لوازم بسته بندی شده و کارتن شده در ماشین های حمل بار به گونه ای چیده شوند که همگی در جای خود فیکس شده و حرکتی در طول مسیر نداشته باشند. در زمان رسیدن بار به مقصد نیز کارگران ما همراه شما هستند و تمامی لوازم شما را طبق سلیقه شما در هر محلی که بخواهید برای شما قرار می­دهند. به این خاطر است که ما تضمین می­کنیم خاطره ای خوب از حمل بار و اسباب کشی برای شما به یادگار خواهیم گذاشت تا مشتری دائمی ما شده و شما نیز تبدیل به همراه همیشگی ما شوید.

تضمین بهترین تجربه جا به جایی

معمولاً اسباب کشی و جا به جایی جزء امور پر استرس برای بیشتر افراد جامعه است. هر چند در بسیاری از موارد تمامی اعضای خانواده برای انجام یک جابجایی به هم کمک می­کنند اما بیشتر این افراد تخصص و تجربه ای در این امور نداشته و ممکن است با نحوه بسته بندی و یا چیدمان غلط لوازم منزل خساراتی را به وجود آورند. تجربه نشان داده است برای به نحو احسن انجام شدن هر کاری خوب است آن را به افرادی که در آن کار تجربه و مهارت دارند بسپاریم. در امور مربوط به جابجایی و اسباب کشی هم توصیه می­شود اگر می­خواهید این کار را به دور از تنش و استرس و به شکلی درست و اصولی به انجام برسانید از باربری ما و کادر مجرب آن بهره ببرید. با سپردن اسباب کشی و جا به جایی خود به مؤسسه باربری تهران این تضمین به شما داده خواهد شد که بهترین تجربه خود در جابجایی را کسب خواهید کرد.

مراحل دریافت مشاوره،شروع بسته بندی و جابجایی اثاثیه در باربری شمال تهران

 جهت اقدام به انجام جا به جایی و شروع به بسته و بندی و انجام سایر مراحل آن توصیه می­شود طبق مراحل زیر اقدام نمایید.

مرحله اول: در اولین مرحله بعد از تصمیم به انجام جا به جایی لازم است در محدوده خود یک باربری کاربلد و قابل اعتماد بیابید. اگر از ساکنین محدوده شمال تهران هستید و یا برای جابجاجایی به یک خاور نیاز دارید باربری تهران در تمامی مناطق شمال تهران برای خدمت به شما آماده است.

مرحله دوم: در مرحله بعدی با دریافت مشاوره از باربری مدنظر و دریافت قیمت از آن ها و پس از انتخاب شرکت باربری در تاریخ و ساعت مشخص شده ماشین حمل بار با یک راننده و هر تعداد کارگر که نیاز باشد برای انجام بسته بندی و حمل و انتقال بار در محل بارگیری حاضر می­شوند.

مرحله سوم: کارگران آموزش دیده باربری تهران برای بسته بندی انواع اسباب و اثاثیه شما از هر نوع که باشند با نهایت دقت و توجه شروع به بسته بندی بار می­کنند. همه لوازم شما در این مرحله درون کارتن و لفاف قرار خواهند گرفت.

مرحله چهارم: در این مرحله تمامی لوازم و اسباب شما بعد از بسته بندی شدن به طور مرتب در داخل ماشین های بارگیری جای می­گیرند و در جای خود فیکس می­شوند تا در طول مسیر مشکلی برای بار پیش نیاید.

مرحله پنجم: با رسیدن به مقصد، کارگران باربری تهران شروع به تخلیه بار می­کنند. بعد از تخلیه بار، تمای اسباب و اثاثیه شما در هر جایی که مدنظر شما باشد قرار خواهند گرفت. این بدان معناست که شما در مرحله چیدمان نیز تنها نبوده و کارگران باربری تهران همراه شما هستند.

رعایت پروتکل های بهداشتی

در اتوبار شمال تهران تمامی نکات لازم برای پیشگیری و گسترش ویروس کرونا اندیشیده شده است به همین منظور تمامی کارگران باربری با ماسک های چندلایه بهداشتی، دستکش و مواد ضدعفونی کننده جهت ارائه خدمات به شما عزیزان در مرحله بسته بندی اثاثیه، حمل اثاثیه و چیدمان در محل جدید حاضر می شوند تا کوچکترین خطری از این بابت شما و خانواده محترمتان را دچار نگرانی و یا تهدید نکند.

با مستقر شدن تمامی اسباب و اثاثیه شما یک جابجایی بار به درخواست شما و با تلاش کادر باربری تهران در شمال تهران به پایان خواهد رسید. تمامی تلاش ما بر این است که اولین جا به جایی بار شما توسط مؤسسه حمل بار باربری تهران حداکثر رضایت شما را کسب نماید تا در صورت احتیاج مجدد به ماشین های حمل بار و جا به جایی از محلی به محل دیگر باربری تهران اولین گزینه ای باشد که به ذهن شما خواهد رسید. سابقه ۱۰ ساله ما در امور مربوط به جا به جایی نشانگر این موضوع است که تا حدودی در این مسیر موفق بوده ایم ولیکن هنوز هم راه زیادی پیش روی ماست. با اعتماد به ما و تجربه اسباب کشی با باربری تهران در محدوده شمال در این مسیر همراه ما باشید. هدف ما جلب رضایت صد در صدی شما در هر مرحله از کار ماست. 

فهرست
تماس بگیرید!