۲۰% تخفیف، ویژه اولین تماس

باربری رسالت از مناطق تحت پوشش باری شرق تهران است که سابقه ای بیش از ۱۰ ساله در این محدوده در انجام بسته بندی اثاثیه و حمل اثاثیه را داراست، به همین دلیل است که باربری رسالت یک نام آشنا برای ساکنین این منطقه به حساب می­ آید.

اسباب کشی در باربری رسالت

کادر باربری تهران بعد از گذشت بیش از یک دهه فعالیت در حوزه حمل بار و اسباب کشی به این سطح از تجربه و تخصص دست یافته اند که بتوانند جابجایی اثاثیه و لوازم شما را با یک برنامه ریزی دقیق و درست شروع کرده و به انجام برسانند. پرسنل باربری رسالت دارای تخصص در نحوه بسته بندی اثاثیه از هر نوع هستند و آموزش دیده اند که هر وسیله ای را به نحوی و با استفاده از تجهیزاتی که مناسب آن وسیله است بسته بندی نمایند تا کوچکترین آسیبی به آن ها وارد نشود.

در حمل اثاثیه از لوازم ظریف و شکستنی تا حمل اثاثیه سنگین مانند گاوصندوق، یخچال های ساید و … نهایت دقت به خرج داده می­شود تا اثاثیه به درستی در بین طبقات جابجا شده و آسیب نبینند.

در مقصد بعد از تخلیه بار از ماشین های مناسب اسباب کشی باربری تهران، کار ما تمام نشده و کارگران با اخلاق باربری تهران تمامی اثاثیه را در هر نقطه از محل جدید که بخواهید قرار می­دهند تا هم به جابجایی سرعت بخشیده و هم رضایت مشتریان برای ما به ارمغان آید. در باربری تهران در تمامی مناطق آن که شامل

باربری غرب تهران

باربری شرق تهران

باربری مرکز تهران

و باربری شمال تهران می­شود، هدف مدیران و پرسنل ما کسب رضایت کامل شماست.

فهرست
تماس بگیرید!