باربری تهران مفتخر است که اعلام نماید، آماده ارائه خدمات اسباب کشی منازل و محل کار شما و همچنین حمل بار در محدوده شرق تهران با کادری کوشا، متهعد و آموزش دیده است. اگر در جست و جوی یک باربری سریع، مطمئن و ارزان در محدوده شرق تهران هستید اتوبار تهران بهترین گزینه جهت حمل بار شماست.

۲۰% تخفیف، ویژه اولین تماس

مزیت های باربری تهران در شرق تهران

محدوده کاری باربری در شرق تهران

باربری تهران آماده ارائه خدمات باربری به تمامی مناطق شرق تهران از جمله: رسالت ، تهرانپارس ، نارمک، مجیدیه، حکیمیه و … است. در این مناطق در هر ساعتی از شبانه روز که به خدمات باربری و همچنین حمل بار سنگین احتیاج داشته باشید، کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته، مشاوره حمل بار دریافت نموده و با استعلام قیمت باربری شرق تهران اقدام به دریافت ماشین حمل بار نمایید.

باربری ارزان در شرق تهران

باربری تهران در قیمت گذاری های مربوط به حمل بار و جا به جایی مستقیماً تحت نظر سازمان اتحادیه باربری تهران عمل می­ کند. تمامی قیمت گذاری ها زیر نظر این سازمان بوده و این اطمینان به شما داده می­شود که مبلغی پرداختی شما بابت حمل بار قانونی بوده و در حق شما اجحاف نخواهد شد. باربری تهران در حوزه فعالیت خود بیش از ۱۰ سال است که فعالیت دارد. در این ۱۰ سال همواره تلاش مجموعه باربری تهران بر باربری ارزان و با کیفیت بوده است. تلاش مدیریت باربری شرق تهران همواره بر ارائه خدمات باربری ارزان و با کیفیت در محدوده فعالیت خود بوده است.

باربری مطمئن در شرق تهران

در جا به جایی و حمل بار، لازم است تمامی اسباب و لوازمی که شما مالک آن هستید به همراه شما به محل جدید انتقال داده شوند. این اسباب دارای ارزش مادی و گاهاً معنوی بسیاری برای صاحب بار نیز هستند. پرسنل شاغل در باربری تهران همگی با گزینش و اعتماد سنجی به ما ملحق شده اند. تمامی پرسنل ما افرادی کوشا، متعهد و پرتلاش هستند که در زمینه حمل بار و بسته بندی حرفه ای و نوین آموزش دیده اند. جا به جایی و حمل اسباب و اثاثیه شما در باربری تهران توسط تیم ما در کمال امنیت و سلامت به انجام خواهد رسید.

باربری سریع در شرق تهران

در باربری تهران این اطمینان به شما داده می­شود که حمل بار شما در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد. این سرعت در ارسال ماشین های حمل بار در مبدأ بارگیری، بسته بندی بار توسط کارگران باربری تهران، چیدمان بار در خاور، تخلیه بار در مقصد و قرار گرفتن تمامی لوازم طبق سلیقه صاحب بار در محل جدید وجود خواهد داشت. اگر زمان کمی را برای جا به جایی از محل قدیم به محل جدید خود دارید، باربری سریع شرق تهران در خدمت شماست.

خدمات بسته بندی نوین در باربری شرق تهران

امروزه با افزایش قیمت مسکن تعداد مستأجرانی که هر ساله مجبور به جا به جایی محل زندگی خود هستند روز به روز در حال افزایش است. با هر بار جا به جایی اگر اسباب و اثاثیه به درستی بسته بندی نشوند و اصول حمل بار رعایت نشود، خسارات زیادی به اموال شما وارد می­گردد. در اینصورت بعد از سه یا چهار بار جا به جایی مکرر تمامی اسباب و وسایل شما تخریب شده و نیاز به خریداری مجدد لوازم زندگی پیدا خواهید کرد. اما اگر اصول صحیح بسته بندی در نحوه بسته بندی و لوازم مورد نیاز بسته بندی برای هر کالایی را رعایت کنید، می­توانید میزان وارد شدن این خسارات را به حداقل و یا به صفر برسانید. در باربری شرق تهران تمامی اصول بسته بندی هر نوع از کالایی بسته به نوع آن به طور کامل رعایت می­شود. کارگران مجموعه باربری تهران تمامی آموزش های لازم جهت بسته بنده اسباب و اثاثیه شما با کارتن های محکم، نایلون های مخصوص و … فراگرفته اند و در بسته بندی ها مورد استفاده قرار می­دهند. از بسته بندی کوچکترین وسایل تا بزرگترین آن ها مانند حمل یخچال های ساید بای ساید، حمل پیانو و … . با استفاده از خدمات بسته بندی حرفه ای در باربری شرق تمامی لوازم زندگی شما در نهایت امنیت جا به جا خواهند شد و کوچکترین خسارتی به آن ها وارد نمی­گردد.

خدمات بیمه در باربری شرق تهران

در باربری شرق تهران، بار مشتریان ما به صورت تمام و کمال تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت تا در صورت بروز هر نوع اتفاق پیش بینی نشده ای تمامی خساراتی که ممکن است شامل بار شود توسط بیمه بار پرداخت شده و مشکلی برای صاحب بار پیش نیاید.

کسب رضایت مشتری

باربری تهران در تمامی مناطقی که فعالیت دارد، هدف اصلی و اولیه آن کسب رضایت مشتری است. در باربری تهران همواره حق با مشتری بوده و پرسنل مجموعه ما در راستای کسب رضایت مشتری هرگز کوتاهی نکرده و تمامی تلاش خود را به کار می­گیرند تا رضایت صد در صدی مشتریان را جلب نمایند. با جلب رضایت شمایت که سابقه مجموعه ما به بیش از ده سال و در سال های آتی به بیش از این خواهد رسید.

اجاره انبار

در باربری شرق تهران این امکان فراهم شده است تا در صورت نیاز مشتریان گرامی انبار و کانتینر جهت نگهداری از اسباب و اثاثیه و همچنین انواع بار شما در هر مدت زمانی که بخواهید به شما عزیزان اجاره داده شود. کانتیر های مجهز اتوبار تهران در نزدیکی مناطق مسکونی مستقر شده اند و همچنین دارای نگهبان هستند تا شما عزیزان بتوانید در صورت نیاز از آن ها با خیالی آسوده بهره ببرید. ضمن اینکه تمامی لوازم تحویلی شما به باربری تهران تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت تا خیال شما از هر بابت آسوده گردد. در صورت کمبود جا، نگهداری از جهیزیه عروس، مهاجرت و … تنها کافی است با کارشناسان باربری شرق تهران جهت دریافت مشاوره و رزرو انبار تماس حاصل نمایید.

مراحل حمل بار در باربری شرق تهران

برای انجام یک جا به جایی در محدوده شرق نیاز به انجام مراحل زیر می­باشد.

  • از طریق شماره های تماس موجود با باربری شرق تهران تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید.
  • بعد از تماس با کارشناسان ما، اطلاعاتی در مورد مبدأ بار، میزان و حجم بار و مقصد تخلیه بار از شما دریافت می­شود. و قیمت حمل بار مشخص شده و به شما اعلام می­گردد.
  • در صورت مساعد بودن نظر شما در مورد قیمت اعلام شده، بسته به درخواست شما و تشخیص کارشناسان ما یک ماشین حمل بار متناسب با اسباب و اثاثیه شما در ساعت و روزی که مدنظر شماست و یا فوراً به همراه هر تعداد کارگر که نیاز باشد به محل مبدأ بار ارسال می­گردد.
  • بعد از ارسال ماشین، کارگران مجموعه باربری تهران سریعاً اقدام به بسته بندی اثاثیه منزل شما با تمام لوازمی که نیاز است اعم از کارتن های چند لایه و نایلون های مخصوص می­نمایند تا خساراتی به اموال شما وارد نشود.
  • بعد از اتمام مرحله بسته بندی، حال نوبت به چیدمان بار در خاور مخصوص اسباب کشی است. اسباب و اثاثیه شما با دقت در داخل ماشبن های حمل بار جای می­گیرند تا در طول مسیر در امنیت کامل باشند.
  • با رسیدن به مقصد نوبت به تخلیه بار می­رسد. اسباب و لواز شما توسط کارگران باربری شرق تهران از ماشین حمل بار خارج شده و در هر محلی که مدنظر شما باشد، قرار می­گیرند.
  • در صورت رضایت شما از خدمات باربری ما تسویه حساب در این مرحله انجام و جا به جایی شما در کمال صحت و سلامت به پایان می­رسد.

تمامی تلاش ما در باربری شرق تهران به دست آوردن همراهانی است که در هر منطقه ای از تهران و هر ساعتی از شبانه روز که به ماشین حمل بار نیاز داشته باشند باربری تهران، اولین گزینه ای باشد که به ذهن آن ها می­رسد. ما بیش از ۱۰ سال است که برای به دست آوردن همراهی همیشگی شما در تلاش هستیم و بازخورد مشتریان ما تا به امروز گواه بر ارزان، مطمئن و سریع بودن باربری ماست. در صورت نیاز به دریافت خدمات باربری شرق تهران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. 

فهرست
تماس بگیرید!