۲۰% تخفیف، ویژه اولین تماس

باربری فاطمی در محدوده مرکز تهران از مناطقی است که ناوگان حمل و نقل شهری باربری تهران برای بیش از یک دهه است که به ساکنین محترم این مناطق خدمات بسته بندی اثاثیه، حمل اثاثیه، اثاث کشی ادارات، اسباب کشی منزل و … را به عنوان یک باربری ارزان در مرکز تهران و همچنین یک باربری معتبر در مرکز ارائه می­دهد.

مراحل اسباب کشی در باربری فاطمی

ساکنین محترم این باربری فاطمی در هر ساعتی از شبانه روز، حتی در ایام تعطیلات رسمی نیز می­توانند با تماس با کارشناسان باربری تهران درخواست ارائه مشاوره رایگان حمل بار و استعلام قیمت را مطرح نمایند.

  • قیمت در باربری فاطمی بر اساس میزان و حجم بار، فاصله ای که منزل یا محل کار فعلی با منزل و یا اداره جدید دارد، تعداد طبقاتی که اثاثیه باید در مبدأ جابجا شوند و همچنین تعداد طبقات موجود در مقصد و تحت نظر اتحادیه صنف باربری و در نهایت انصاف تعیین شده و به صاحبین بار اعلام می­گردد تا مشتریان باربری مرکز تهران تجربه یک اسباب کشی ارزان در تهران را بدست آورند.
  • بعد از مشخص شدن کامیونت و یا خاور مناسب حمل بار، در روز اسباب کشی ماشین حمل بار و کارگر آموزش دیده بسته بندی اثاثیه و تجهیزات نوین لازم برای انجام بسته بندی به سمت مبدأ راهی شده و پروسه اثاث کشی شروع شده، بعد از اتمام بسته بندی اثاثیه در داخل ماشین حمل بار قرار داده می­شوند. در باربری تهران برای به حداقل رسیدن امکان آسیب به اثاثیه د.ر مسیر تمامی ماشین های خاور و کامیونت این مرکز باربری موکت شده و مسقف هستند.
  • بعد از اتمام بارگیری ماشین اسباب کشی به سمت مقصد حرکت می­کند.
  • هنگام رسیدن به مقصد، کارگران اقدام به تخلیه بار و چیدمان آن در محل مناسب نموده و یک پروسه اسباب کشی آسان برای شما عزیزان به همین سادگی رقم می­خورد.

برای به دست آوردن این تجربه دلچسب کافی است با کارشناسان با اخلاق باربری مرکز تهران در بصورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته تماس بگیرید.

فهرست
تماس بگیرید!