باربری مرکز تهران دارای ۱۰ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات حمل بار و اسباب کشی به مشتریان خود میباشد. تمامی نقاط مرکز تهران جزء مناطق تحت پوشش باربری است. باربری مرکزی تهران با تمامی پرسنل متخصص و دوره دیده خود و همچنین رانندگان حرفه ای و  باتجربه مانند ۱۰ سال گذشته، آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین و مشتریان محترم می­باشد.

۲۰% تخفیف، ویژه اولین تماس

چرا باربری مرکز تهران را انتخاب کنیم؟

دلایل بسیار زیادی برای انتخاب باربری تهران در محدوده مرکز تهران وجود دارد، باربری تهران می­تواند تمامی خدماتی که از یک باربری ارزان و مطمئن و متعهد در مرکز تهران انتظار می­رود را برای شما برآورده سازد. در اینجا به چند دلیل مهم و اصلی اشاره می­کنیم.

حرفه ای بودن کادر حمل اسباب و اثاثیه

تمامی افرادی که در باربری مرکز تهران شاغل هستند، دوره های تخصصی مربوط به حمل بار، بسته بندی انواع بار، حمل و نقل و چیدمان بار و هر آنچه برای در کمال امنیت جا به جا شدن بار نیاز است را گذرانده اند. جدای از کارگران، رانندگان شاغل در باربری مرکز تهران نیز افرادی متعهد، با سابقه و حرفه ای هستند که در طول مسیر رانندگی ایمن داشته و بار را در نهایت سلامت از مبدأ تا مقصد می­رسانند.

حرفه ای بودن نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه

شاید بتوان گفت مهم ترین قسمت یک جا به جایی و اسباب کشی مربوط به جمع کردن و بسته بندی اثاثیه منزل جهت حمل آن هاست. بسته بندی هر نوع وسیله ای با توجه به نوع آن از اهمیت ویژه ای برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن برخوردار است. در باربری مرکز تهران هر وسیله ای که برای بسته بندی اسباب و اثاثیه نیاز است همراه کارگران باربری تهران جهت بسته بندی بار ارسال خواهد شد. لوازمی که جهت بسته بندی توسط این باربری ارسال می­گردد عبارت اند از:

  • انواع کارتن های بزرگ و کارتن های کوچک سه لایه و پنج لایه برای بسته بندی بار های بزرگ با کارتن های بزرگتر و بسته بندی وسیله های کوچک با کارتن های کوچکتر، به نحوی که وسیله ها در کارتن هایی با اندازه های درست قرار بگیرند و در داخل کارتن ها جا به جا نشوند.
  • ارسال انواع فوم های ضد ضربه در اندازه های مختلف برای بسته بندی وسایلی که امکان آسیب دیدن آن ها با ضربه وجود دارد. تمامی اسباب و اثاثیه که نیاز است از خطر ضربه خوردن در امان باشند درون این فوم های ضد ضربه پیچیده می­شوند. مانند وسایل چوبی که ممکن است ضربه خورده و یا خراشیده شوند و یا یخچال های بزرگ که در اسباب کشی های غیراصولی عموماً دچار آسیب می­شوند.
  • ارسال نایلون ها حبابدار برای بسته بندی اسباب و لوازم شکستنی، این نایلون های حبابدار که با نام ضربه گیر های نخودی نیز شناخته می­شوند برای بسته بندی لوازم شکستنی بسیار مورد استفاده قرار می­گیرند و با فضایی که به دور این اسباب و اثاثیه ایجاد می­کنند مانع از شکستن و یا صدمه دیدن آن ها می­شوند.
  • ارسال سلفون های بزرگ برای بسته بندی کامل لوازمی که ممکن است در طول اسباب کشی کثیف شوند. مبل ها و انواع لوازم بزرگ ممکن است در زمان جا به جایی کثیف و یا چرک شوند. با سلفون پیچ کردن آن ها این امکان که در حین اسباب کشی کثیف شوند و بعد از اتمام جا به جایی نیاز به شست و شو داشته باشند وجود نخواد داشت.
  • ارسال انواع ساک برای بسته بندی لباس و رخت خواب و سایر لوازم پارچه ای. باربری مرکز تهران ساک های مختلفی را در سایز های مختلف تهیه نموده است که برای جا به جایی لوازم پارچه ای به کار برده می­شوند. انواع ساک های بزرگ و زیپ داری که با پشم شیشه پر شده اند برای قرار دادن رخت خواب ها درون آن ها، انواع ساک با سایز کوچکتر برای قرار دان لباس ها و سایر لوازم پارچه ای که زیپ دار هستن تا لباس ها و پارچه ها در زمان اسباب کشی کثیف نشوند.
  • ارسال انواع چسب های پهن و مخصوص که برای چسباندن کارتن ها به کار برده می­شوند تا کارتن ها باز نشده و لوازم داخل آن ها آسیب نبینند.

بعد از پک کردن تمامی اسباب و اثاثیه بر روی تمامی کارتن ها نام اسباب و لوازمی که داخل آن ها وجود دارد توسط کارگران باربری تهران نوشته می­شود. این کار باعث تشخیص اثاثیه داخل کارتن ها از روی کارتن شده تا در زمان چیدمان بار در مقصد به راحتی بتوانید هر آنچه که نیاز دارید را پیدا کنید و در جای خود قرار دهید.

حرفه ای بودن در ارئه مشاوره

زمانی که در مرکز تهران به خدمات حمل بار و یا اسباب کشی نیاز پیدا کنید لازم است تا با تحقیق و جست و جو یک باربری مطمئن و ارزان و سریع در مرکز تهران پیدا کنید. بعد از پیدا کردن باربری در محدوده مرکز تهران نیاز به دریافت مشاوره جهت حمل بار خود از باربری و همچنین استعلام قیمت دارید. کارشناسان ما در باربری مرکز تهران به صورت تخصصی در مورد حمل بار و نحوه بسته بندی آن به شما مشاوره خواهند داد تا بهترین تصمیم را در مورد حمل بار اتخاذ نمایید. اتوبار مرکز تهران در ارائه قیمت به مشتریان خود نیز همواره منصف بوده و کمترین قیمت باربری مرکز تهران را ارائه می­نماید. ضمن اینکه تمامی قیمت های باربری تهران در تمامی مناطق تهران زیر نظر اتحادیه حمل بار بوده و هیچ مبلغ اضافی از مشتریان توسط باربری تهران دریافت نخواهد شد.

حرفه ای بودن در چیدمان بار

چیدمان اسباب و اثاثیه بسته بندی شده و کارتن شده هم در داخل ماشین حمل بار و هم در مقصد در یک پروسه اسباب کشی بسیار مهم و حائذ اهمیت است. کارگران حمل بار باید بدانند لوازم و اثاثیه را به چه صورت چیدمان کنند که لوازم سنگین خسارتی به لوازم ظریفتر وارد نکنند. کارگران مجموعه باربری تهران در منطقه مرکز تهران بعد از بسته بندی اولیه، کارتن کردن و سلفون کشیدن تمامی لوازم با دقت و به صورتی کاملاً اصولی اسباب و اثاثیه را داخل ماشین های حمل بار چیدمان می­­کنند تا در طول مسیر ایمن بوده و کوچکترین حرکتی نداشته باشند. در مقصد و در زمان تخلیه بار هم کارگران حرفه ای مرکز تهران تمامی لوازم سبک و سنگین را در هر محلی که مدنظر صاحب بار باشد قرار می­دهند.

حمل بار و اثاثیه شرکت ها و ادارات و مؤسسات در باربری مرکز تهران

در مرکز تهران به دلیل دسترسی به تمامی مناطق تهران از مرکز تعداد بسیار زیادی شرکت و اداره وجود دارد. اگر برای جا به جایی اسباب و اثاثیه شرکت به خدمات باربری نیاز داشته باشید، باربری مرکز تهران در خدمت شماست. باربری مرکز تهران با روش های نوین بسته بندی خود تمامی اسباب و لوازم شرکت اعم از میز های بزرگ، صندلی ها، کمد های بزرگ، دستگاه های اداری و … را به گونه ای بسته بندی می­کند که در کمال صحت و سلامت جا به جا شده و کوچکترین آسیبی به آن ها وارد نشود. مدارک مهم شرکت نیز در داخل کارتن های چندلایه که روی هر کدام از آن ها نوشته می­شود محتوای هر کارتن چیست قرار داده می­شوند تا از مفقود شدن آن ها جلوگیری شود.

محله های تحت پوشش باربری مرکز تهران

برای ارائه خدمات باربری، اتوبار مرکز تهران در تمامی مناطق مرکز تهران آمادگی خود جهت حمل بار و اسباب کشی را اعلام می­دارد. مناطقی از جمله باربری فاطمی ، باربری یوسف آباد ، باربری سهرودی ، باربری سیدخندان و … همگی تحت پوشش باربری مرکز تهران هستند و امکان استفاده از خدمات منحصر به فرد باربری مرکز تهران در تمامی این مناطق وجود دارد. این خدمات منحصر به فرد شامل ارائه مشاوره تخصصی حمل بار، کارگران حرفه ای و آموزش دیده حمل بار، بسته بندی نوین با لوازم بسته بندی نوین، رانندگان مجرب، چیدمان بار در مقصد و تمامی مراحل یک اسباب کشی راحت و بی دردسر می­شود.

بیمه بار

باربری مرکز تهران در هر پروسه اسباب کشی تمامی اسباب و اثاثیه مشتریان خود را تحت پوشش بیمه باربری قرار می­دهد. درست است که در این باربری تمامی اصول مربوط به بسته بندی و پک کردن حرفه ای بار رعایت می­شود با این حال بیمه بار در صورت وارد شدن خسارات احتمالی، هزینه تمامی این خسارات را تقبل نموده و جبران می­نماید.

اجاره انبار اثاثیه منازل و ادارات

از جمله خدمات باربری مرکز تهران میتوان به اجاره کانتینر در سایز ها و اندازه های مختلف برای نگهداری از انواع اسباب و اثاثیه منازل و یا ادارات با انعقاد قراردادی مشخص در هر مدت زمانی که بخواهید اشاره کرد. در برخی موارد ممکن است بنا به دلایلی امکان نگهداری از تمامی اسباب و اثاثیه خود و یا بخشی از آن ها را نداشته باشیم. در این حالت باربری تهران آماده اجاره کانتیر در تمام مناطق تهران به شما عزیزان است.

جهت سهولت در دسترسی کانتینر های مجموعه ما در اکثر نقاط نزدیک به مرکز تهران مستقر شده اند. لازم به ذکر است تمامی اسباب و اثاثیه تحویلی به باربری تهران تحت پوشش بیمه باربری قرار میگیرند تا خیال شما از بابت امنیت اثاثیه تأمین گردد.

در باربری مرکز تهران هدف اصلی و نهایی ما بر جلب رضایت مشتریان ماست. در مجموعه باربری تهران از مدیر مجموعه گرفته تا کادر رانندگان و کارگران همگی در تمامی مراحل اسباب کشی در تلاش برای ارائه خدمات حرفه ای هستند و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام خواهند داد. جهت حمل بار مرکز تهران و یا اسباب کشی در محدوده مرکز تهران با یک بار استفاده از خدمات باربری تهران همراه همیشگی باربری تهران در محدوده مرکز تهران خواهید شد. 

فهرست
تماس بگیرید!