بسته ‌بندی اثاثیه جهت مهاجرت

نکات بسته ‌بندی اثاثیه جهت مهاجرت به خارج از کشور

بسته ‌بندی اثاثیه جهت مهاجرت

علاوه‌بر دریافت تمامی خدمات باربری تهران توسط مشتریان عزیز از طرف مشتریانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند درخواست‌های متعددی مبنی‌بر بسته بندی اثاثیه جهت مهاجرت و همچنین ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور به باربری تهران ارائه می‌گردد.

افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور جهت ادامه زندگی به هر دلیلی اعم از ادامه تحصیل، شرایط شغلی، تجارت و … را دارند نیاز به کسب اطلاعات در مورد چگونگی طی کردن پروسه انتقال اسباب و اثاثیه منزل خود به خارج از کشور و همچنین چگونگی بسته ‌بندی کردن اسباب و اثاثیه جهت جلوگیری از وارد آمدن خسارت و هزینه‌های اضافی از یک باربری معتبر دارند.

ارسال اسباب و اثاثیه و انتقال آن‌ها به خارج از کشور قوانین خاص خود را دارد و ازآنجایی‌که گمرک‌های ایران و ترکیه حساسیت بسیار زیادی بر روی چگونگی این انتقال و ممنوعیت ارسال بعضی از وسایل دارند افرادی که قصد دریافت چنین خدماتی را دارند باید اطلاعات کافی در مورد نکات مربوط به بسته‌بندی اسباب و اثاثیه خود به خارج از کشور و قوانین آن را داشته باشند.

باتوجه به این‌که همه‌روزه درخواست بسیار زیادی در مورد این‌موضوع و دریافت خدمات از اتوبار تهران جهت بسته‌بندی اسباب و اثاثیه به خارج از کشور وجود دارد در این مقاله نکات مفید و کارآمدی را جهت کمک به شما عزیزان برای شناخت نکات و قوانین مربوط به بسته‌بندی اسباب و اثاثیه ارائه خواهیم داد.

روش های ارسال و بسته بندی اثاثیه به خارج از کشور

 باربری تهران جهت ارائه خدمات بسته ‌بندی اثاثیه جهت مهاجرت به خارج از کشور به دو روش ارائه خدمات بسته ‌بندی دارد از جمله:

  • فریت بار: فریت بار جهت بسته ‌بندی و ارسال بار به خارج کشور کسانی که به دلیل مهاجرت به هر دلیلی قصد ارسال وسایل و و اسباب و اثاثیه خود به خارج از کشور را دارند به کار برده می شود. جهت بسته ‌بندی و ارسال وسایلی همچون یخچال، تلویزیون و غیره که نمی‌توان آن‌ها را با خود به داخل هواپیما برد و جابجا کرد این‌گونه وسایل را باید فریت کرد. برای این کار باید وسایل را به نمایندگی شرکت‌های هواپیمایی بسپارید دراین‌صورت بعد از بررسی و محاسبه قیمت حمل طی مدت ۱ تا ۲ هفته وسایل شما به مقصد خواهند رسید.
  • کارگو: این شیوه از خدمات بسته ‌بندی باربری تهران جهت بسته‌ بندی و ارسال کالاهای تاجران و بازرگانان به خارج از کشور ارائه می‌شود.

به‌طورکلی در هر پروسه جابجائی و انتقال اسباب و اثاثیه چه از شهری به شهر دیگر به عنوان حمل بار به شهرستان در داخل کشور و چه به‌منظور ارسال اثاثیه از یک کشور به کشوری دیگر بسته ‌بندی اسباب و اثاثیه می‌توان گفت مهم‌ترین نکته و مرحله در یک اسباب کشی و انتقال بار است. بسته ‌بندی اسباب و اثاثیه باید به‌صورت حرفه‌ای و اصولی با رعایت تمامی نکات بسته‌بندی انجام شود تمامی وسایل باید به‌صورت دسته ‌بندی شده و صحیح در بسته‌های مناسب آن‌ها به‌وسیله‌ تجهیزات بسته‌بندی مناسب و باکیفیت موجود در باربری تهران  بسته‌بندی شوند. جهت اطلاع از لیست تجهیزات بسته بندی در باربری تهران کلیک کنید. در غیر این صورت مطمئناض در طول پروسه جابجایی خسارات و هزینه‌های بسیار زیادی متوجه شما عزیزان خواهد شد.

به‌همین خاطر کمک گرفتن از یک اتوبار معتبر بهترین راهکار و کمک می‌تواند باشد. باربری تهران ازجمله اتو بارهای پر سابقه و معتبری است که طی چندین سال سابقه صادقانه و درخشان خود ازجمله بهترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات بسته ‌بندی اسباب و اثاثیه را به مشتریان خود در تمامی اقصی نقاط تهران ارائه می‌دهد.

جهت ارسال اسباب و اثاثیه از هر نقطه کشور بعد از بارگیری وسایل ابتدا باید به تهران ارسال شوند و بعد از طی شدن مراحلی ازجمله بررسی لیست اقلام، بازرسی و صدور ترگ ها تمامی وسایل با دقت پلمپ می شوند و به کشور مورد نظر ارسال می شوند.

اما در بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه جهت مهاجرت به خارج از کشور به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل از بسته ‌بندی اسباب و اثاثیه ابتدا باید برای خودتان مشخص کنید که کدام وسایل ضروری هستند و وسایل ضروری و مورد نظر جهت بسته ‌بندی را از وسایل غیرقابل‌استفاده و غیرضروری تفکیک کنید. جهت انتقال اسباب و اثاثیه به خارج از کشور مسلماً باید وسایل ضروری و غیر قابل‌استفاده را کنار گذاشته و تمرکز خود را بر روی بسته‌بندی اسباب و اثاثیه ضروری تان بگذارید.

تهیه یک لیست دقیق بسته ‌بندی اسباب و اثاثیه

بسته ‌بندی اسباب و اثاثیه طبق اصول آن‌ها باید کالاها شماره‌گذاری دقیق شوند و به زبان کشور مورد نظر ترجمه شوند و طبق لیست زیر مجزا برای ارائه به گمرک کشور مبدا آماده شوند.

جهت ارائه لیست اسباب و اثاثیه به گمرک کشور مقصد نیز نسخه ترجمه لاتین لیست اسباب و اثاثیه یک نکته الزامی است.

تهیه چک لیست اسباب کشی و اثاثیه منزل جهت ارسال به خارج از کشور و همچنین اطلاعات تمام مراحل پروسه بسته‌بندی وسایل توسط شرکت ما انجام می‌شود و به صاحب کالا تحویل داده می‌شود.

نکته دیگر در مورد بسته‌بندی اسباب و اثاثیه جهت ارسال به خارج از کشور کسب اطلاعات و تحقیق در مورد شرایط جوی آن‌جا جهت بسته‌بندی کردن و بردن وسایلی که ضرورت دارد، است.

تحقیق و پرس‌وجو درباره ممنوعیت‌های گمرکی و وارداتی این اطلاعات را به‌آسانی می‌توان با تماس با سفارت کشور مورد نظر و یا ورود به وب‌سایت رسمی آن کشور متوجه شد.

موارد ممنوعه ارسال

  • مواد غذایی مثل برنج یا حبوبات
  • مواد خوراکی مثل آجیل و تنقلات
  • انواع دارو
  • ترشیجات
  • عرقیجات
  • سبزیجات و میوه های منجمد و خشک
  • وسایل آرایشی بهداشتی مثل ادکلن و عطر
  • دخانیات

ازجمله مواردی هستند که بسته بندی کردن و بردن آن‌ها به کشور مقصد موردنظر ممنوع می‌باشد.

نرخ کرایه و قیمت ارسال اسباب و اثاثیه به خارج از کشور

باربری تهران تنها هزینه کرایه حمل بار را از مشتریان خود دریافت می‌کند و تمامی هزینه‌های گمرکی و موارد دیگر با توجه به ارزش بار و غیره برعهده‌ی صاحبین بار می‌باشد.

به‌طورکلی اتوبار تهران مناسب‌ترین هزینه‌ها را جهت نرخ کرایه بار مشتریان خود در نظر دارد.

پس اگر قصد مهاجرت و انتقال اسباب و اثاثیه خود به خارج از کشور را دارید به‌هیچ‌عنوان نگران نشوید زیرا باربری تهران با ارائه بهترین خدمات اتوبار از جمله بسته ‌بندی اثاثیه منزل شما عزیزان و تمامی نکات مهم مربوط به آن‌ها جهت بسته‌بندی هر چه بهتر اسباب و اثاثیه و ارسال بدون نقص آن‌ها به کشور مورد نظر در خدمت مشتریان خود در سرتاسر استان تهران از جمله باربری جنت آباد ، باربری چیتگر ، باربری شهران و سایر مناطق می‌ باشد. باربری تهران به عنوان یک باربری شبانه ‌روزی پاسخ‌گوی تماس‌های شما عزیزان می‌باشد.

نوشتهٔ پیشین
قیمت باربری تهران
نوشتهٔ بعدی
معرفی شعبه غرب باربری تهران و خدمات آن

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس بگیرید!