باربری ساقدوش بار

اسباب‌ کشی اثاثیه منازل، یکی از مشکلات بسیار استرس زا بوده و به‌ طور حتم تمامی افراد با آن مواجه شده ‌اند. اسباب‌ کشی به‌ معنای بسته‌ بندی و جمع‌ آوری تمامی تجهیزات و وسایل یک مکان و انتقال آن به مکان جدید توسط ماشین‌ های حمل‌ و نقل می‌ باشد. چگونگی بسته‌ بندی و انتقال اثاثیه منزل به محل جدید، در حفظ سلامت وسایل بسیار حائز اهمیت بوده و امروزه نیز شرکت‌ ها و مجموعه‌ های بسیار زیادی در این زمینه به کمک افراد آمده ‌اند. از جمله معتبر ترین این شرکت‌ ها نیز می‌ توان به شرکت باربری ساقدوش بار اشاره نمود.

شماره تماس

۰۲۱۸۸۰۱۴۴۲۵

۰۹۱۹۲۱۳۴۲۱۶

۰۹۱۹۷۰۶۱۴۵۹

۰۹۰۳۸۰۸۱۵۰۰

باربری ساقدوش بارمعرفی شرکت ساقدوش بار

شرکت ساقدوش بار در زمینه ارائه خدمات کامل اسباب کشی و حمل بار، دارای سال‌ ها سابقه و تجربه بوده و جزء شرکت‌ های بسیار معتبر در این حرفه می‌ باشد. این مجموعه تمامی خدمات باربری از بسته‌ بندی تا جابجایی و بار را به مشتریان خود ارائه داده و دارای تیم بسیار باتجربه و ماهر است. شرکت ساقدوش بار علاوه‌ بر حمل اثاثیه منزل، در زمینه جابجایی بار کارخانجات نیز مشغول به فعالیت بوده و خدمات خود را با بالا ترین کیفیت در برابر قیمتی مناسب ارائه می‌ دهد. از جمله خدمات شرکت ساقدوش بار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بسته‌ بندی اثاثیه توسط ساقدوش بار

یکی از مهم‌ ترین مراحل اسباب‌ کشی و حمل بار، چگونگی بسته‌ بندی اثاثیه آن‌ ها می‌ باشد. همان‌ طور که ممکن است بدانید اثاثیه موجود در منازل دارای متریال‌ های متفاوتی چون چوب، شیشه، پارچه، فلز، پلاستیک و غیره بوده و هر کدام دارای میزان حساسیت‌ های متفاوتی می‌ باشند. بنابراین تسلط بر چگونگی بسته‌ بندی این لوازم بر اساس نوع آن‌ ها بسیار حائز اهمیت است و تیم حرفه ‌ای ساقدوش بار با آگاهی بر این موضوع، با استفاده از تجهیزات و وسایل مورد نیاز بسته‌ بندی، آن‌ ها را به‌ طور دقیق و کامل بسته‌ بندی می‌ نمایند.

از جمله مزایای استفاده از خدمات بسته‌ بندی اثاثیه ساقدوش بار می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استفاده از تجهیزات و وسایل کامل و با کیفیت بسته‌ بندی همچون انواع کارتن‌ های بسته‌ بندی در ابعاد مختلف، چسب پهن، پلاستیک حباب دار و غیره.
  • بسته‌ بندی وسایل به‌ صورت کاملاً دقیق و اصولی.
  • انجام خدمات بسته‌ بندی در سریع‌ ترین زمان ممکن بدون هیچ‌ گونه آسیبی به وسایل.
  • پک نمودن تمامی وسایل آشپزخانه و منزل توسط تیم حرفه‌ ای بدون زحمت به مشتری.

  • خدمات اجاره انبار کالا

یکی دیگر از مهم‌ ترین خدمات ارائه‌ شده توسط باربری ساقدوش بار برای کسانی که قصد انبار کردن لوازم منزل خود را دارند، اجاره انبار کالا می‌ باشد. اجاره انبار مخصوص افراد، شرکت‌ ها و یا سازمان‌ هایی است که قصد دارند برای مدت کوتاهی بار و وسایل خود را در جای مناسب و مطمئنی نگهداری کرده و از امنیت وسایل خود و عدم آسیب به آن‌ ها در این مکان مطمئن شوند. شرکت ساقدوش بار خدمات اجاره انبار را به مشتریان خود ارائه داده و از جمله مزایای اجاره انبار توسط این شرکت می‌ توان به وجود نگهبانی، ارائه برگه بیمه‌ نامه وسایل، دسترسی راحت به انبار، وجود ابعاد مختلف انبار بر اساس حجم اثاثیه، قیمت مناسب و مقرون‌ به‌ صرفه، امنیت و ایمنی بالای انبار، وجود انبار در تمامی نقاط تهران و پلمپ کامل درب آن اشاره نمود.

  • جابجایی اثاثیه توسط وانت‌ بار

شرکت ساقدوش بار علاوه بر داشتن ماشین‌ های حمل‌ و نقل بسیار بزرگ جهت جا به جایی اسباب و اثاثیه حجیم، دارای وانت‌ بار هایی نیز جهت حمل بار های خرده ریز و درشت می‌ باشد. قیمت و هزینه وانت‌ بار ها جهت جابجایی اثاثیه خرده ریز بسیار مناسب و مقرون‌ به‌ صرفه بوده و شما می‌ توانید برای حمل و نقل بار های کوچک‌ تر در فواصل گوناگون، از آن‌ ها استفاده نمایید. وانت‌ بار ها در دسته ماشین‌ های حمل‌ و نقل و جابجایی بار در مسافت‌ های بین شهری و برون‌ شهری قرار دارند و جزء خودرو های حمل بار بسیار مطمئن و ایمن می‌ باشند. شما می‌ توانید جهت استفاده از وانت بار و جابجایی وسایل خود، با این شرکت تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه اسباب‌ کشی در باربری ساقدوش بار

هزینه اسباب‌ کشی و حمل‌ و نقل بار در شرکت ساقدوش بار بر اساس عوامل گوناگونی متفاوت می‌ باشد. از جمله این عوامل نیز می‌ توان به حجم اثاثیه و بار، استفاده از خدمات بسته‌ بندی، میزان مسافت جابجایی بار، نوع ماشین حمل‌ و نقل و غیره اشاره نمود. به این نکته نیز توجه نمایید که تمامی هزینه‌ های دریافت شده در شرکت ساقدوش بار بر اساس تعرفه‌ های تعیین‌ شده در این حرفه بوده و هیچ‌ گونه هزینه اضافی از مشتریان توسط این تیم دریافت نمی ‌شود.

در پایان

عزیزانی که قصد اسباب‌ کشی در تهران و جابجایی بار و اثاثیه خود را دارند، می‌ توانند با این مجموعه توسط شماره‌ های زیر تماس حاصل کرده و از خدمات با کیفیت و حرفه ‌ای آن بهره‌ مند شوند.

شماره های تماس

 ۰۲۱۸۸۰۱۴۴۲۵

۰۹۱۹۲۱۳۴۲۱۶

۰۹۱۹۷۰۶۱۴۵۹

۰۹۰۳۸۰۸۱۵۰۰

فهرست
تماس بگیرید!