باربری بارکو بار

اسباب‌ کشی منزل، به‌ معنای بسته‌ بندی کامل تمامی وسایل و تجهیزات موجود در منزل و جابجایی آن به مقصد مورد نظر توسط ماشین‌ های حمل‌ و نقل می‌ باشد. در واقع می‌ توان گفت که اسباب‌ کشی کاری بسیار سخت و دشوار بوده و امری است که به‌ تنهایی نمی ‌توان آن را انجام داد. در زمان گذشته اسباب‌ کشی منازل نسبت‌ به امروز بسیار دشوار تر بوده و به دلیل استفاده از ماشین‌ های حمل‌ و نقل نامناسب و بی‌ کیفیت، امکان آسیب به وسایل بسیار بیشتر بود. اما امروزه شرکت‌ های باربری به دلیل استفاده از تجهیزات و ماشین‌ آلات بسیار با کیفیت و مدرن، خدمات باربری از جمله بسته بندی اصولی اثاثیه را در بالا ترین سطح استاندارد به مشتریان خود ارائه می‌ دهند. شرکت بارکو بار نیز در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل اسباب‌ کشی منازل در تهران مشغول به فعالیت بوده و جزء شرکت‌ های بسیار معتبر و شناخته‌ شده می‌ باشد.

شماره تماس

۰۲۱۸۸۰۱۴۴۲۵

۰۹۱۹۲۱۳۴۲۱۶

۰۹۱۹۷۰۶۱۴۵۹

۰۹۰۳۸۰۸۱۵۰۰

معرفی شرکت بارکو بار

شرکت باربری بارکو بار یکی از شرکت‌ های بسیار معتبر و شناخته‌ شده در زمینه ارائه خدمات باربری و جابجایی بوده و همچنین دارای نرم‌ افزار و سامانه آنلاین جهت خدمات‌ رسانی سریع به مشتریان می‌ باشد. این مجموعه توسط کارگران و نیرو های بسیار متخصص، آموزش‌ دیده و حرفه ‌ای خود، تمامی خدمات اسباب‌ کشی و باربری را به مشتریان خود ارائه داده و دارای سال‌ ها تجربه در این حرفه می‌ باشد. عزیزانی که قصد اسباب‌ کشی در تهران و یا جابجایی انواع بار را دارند، می‌ توانند با این مجموعه تماس حاصل کرده و علاوه‌ بر بهره ‌مندی از خدمات با کیفیت این شرکت، از سلامت بار خود در حین حمل‌ و نقل نیز اطمینان حاصل نمایند.

از جمله خدمات شرکت بارکو بار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حمل اثاثیه در شرکت بارکو بار

شرکت بارکو بار علاوه‌ بر استفاده از تجهیزات بسیار استاندارد در بسته‌ بندی وسایل، دارای ماشین‌ های جابجایی و حمل بار بسیار باکیفیتی نیز می‌ باشد. این مجموعه با بهره ‌مندی از ماشین‌ های حمل بار همچون خاور و کامیون، کلیه خدمات حمل‌ و نقل را با قیمت مناسب و کاملاً ایمن به مشتریان خود ارائه می‌ دهد. علاوه‌ بر خاور و کامیون، ماشین‌آلاتی همچون وانت و نیسان نیز در مجموع ماشین‌ های حمل بار این شرکت وجود داشته و دارای رانندگانی بسیار مجرب و ماهر می‌ باشند. پس‌ از ثبت سفارش مشتریان در این شرکت، ماشین‌ های حمل بار در کوتاه‌ ترین زمان به محل اعزام شده و پس‌ از بارگیری کامل اثاثیه، نزدیک‌ ترین مسیر را انتخاب کرده و آن‌ ها را در سلامت کامل به مقصد مورد نظر می‌ رسانند. همچنین شما می‌ توانید موقعیت بار خود را به‌ صورت آنلاین بررسی نموده و از زمان دقیق رسیدن بار نیز اطلاع حاصل نماید.

  • حمل نخاله ساختمانی

یکی دیگر از خطر خدمات ارائه‌ شده توسط بارکو بار، حمل‌ و نقل نخاله های در ساختمانی در تهران و اطراف تهران می‌ باشد. شما می‌ توانید به‌ صورت تلفنی و یا آنلاین، جهت استفاده از خدمات حمل انواع نخاله، سفارش خود را ثبت کرده و درخواست سرویس جابجایی نخاله نمایید.

همچنین استفاده از خدمات جابجایی نخاله به‌ صورت آنلاین، این امکان را به شما می‌ دهد که از نزدیک‌ ترین ماشین حمل‌ و نقل نخاله بارکو بار به خود استفاده کرده و در کمترین زمان ممکن آن‌ ها را جا به‌ جا نمایید.

باربری بارکو بارمزایای استفاده از خدمات بارکو بار

از جمله مزایای استفاده از خدمات اسباب‌ کشی و حمل و نقل بار توسط شرکت بارکو بار می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بهره ‌مندی از نیرو های بسیار فنی، متخصص و با تجربه
  • بهره ‌مندی از انواع ماشین باربری همچون خاور، کامیون، نیسان و وانت بار
  • پیگیری موقعیت بار به‌ صورت آنلاین توسط مشتری
  • دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون‌ به‌ صرفه و مطابق با تعرفه‌ های تعیین‌ شده
  • ارائه انواع خدمات اسباب‌ کشی من‌ جمله بسته‌ بندی، جابجایی و حمل اثاثیه
  • ارائه خدمات باربری بسیار ایمن و مطمئن

هزینه اسباب‌ کشی توسط بارکو بار

تعیین هزینه اسباب‌ کشی در شرکت بارکو بار بر اساس عوامل و فاکتور های گوناگونی متفاوت بوده و نمی ‌توان قیمت دقیقی را برای آن مشخص نمود. از جمله این عوامل می‌ توان به میزان حجم اثاثیه، میزان استفاده از تجهیزات جهت بسته‌ بندی، وجود اسباب و اثاثیه بسیار حساس و گران‌ قیمت، تعداد کارگران، میزان مسافت حمل بار و غیره اشاره نمود.

در پایان

مشتریان عزیز می‌ توانند جهت استفاده از خدمات این مجموعه و اسباب‌ کشی در تهران و جابجایی لوازم خود به مکان جدید، با این مجموعه تماس حاصل کرده و با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

شماره تماس

۰۲۱۸۸۰۱۴۴۲۵

۰۹۱۹۲۱۳۴۲۱۶

۰۹۱۹۷۰۶۱۴۵۹

۰۹۰۳۸۰۸۱۵۰۰

فهرست
تماس بگیرید!