باربری اسباب چی

اسباب‌ کشی و انتقال بار به مکان جدید، یکی از مشکلات متداولی است که تمامی افراد به‌ طور حتم حداقل یک‌ بار آن را تجربه کرده ‌اند. حمل‌ و نقل اسباب و اثاثیه منزل و جابجایی بار، همانند سایر کار ها نیازمند راه‌ و روش‌ های گوناگونی بوده و شرکت‌ ها و مجموعه‌ های بسیار زیادی نیز امروزه در ارائه خدمات باربری مشغول به فعالیت هستند. از جمله یکی از شرکت‌ های بسیار معتبر باربری نیز که دارای سال‌ ها فعالیت در این حرفه می‌ باشد، می ‌توان به شرکت باربری اسباب چی اشاره نمود.

شماره تماس

۰۲۱۸۸۰۱۴۴۲۵

۰۹۱۹۲۱۳۴۲۱۶

۰۹۱۹۷۰۶۱۴۵۹

۰۹۰۳۸۰۸۱۵۰۰

باربری اسباب چیشرکت باربری اسباب چی

شرکت باربری اسباب‌ چی در زمینه بسته‌ بندی، حمل‌ و نقل و جابجایی اسباب و بار دارای سال‌ ها سابقه و فعالیت بوده و صفر تا صد خدمات اسباب‌ کشی را به مشتریان خود ارائه می‌ دهد. این مجموعه علاوه‌ بر جابجایی بار و وسایل منازل، خدمات چیدمان آن‌ ها را نیز به مشتریان ارائه داده و دارای تیم بسیار آموزش‌ دیده، حرفه ‌ای و متخصص در این زمینه است. عزیزانی که قصد اسباب‌ کشی و جابجایی در تهران را دارند، می‌ توانند از خدمات مفید این مجموعه بهره ‌مند شده و تمامی اسباب منزل خود را، بدون هیچ‌ گونه آسیب و صدمه‌ ای به مکان جدید منتقل نمایند.

از جمله خدمات شرکت باربری اسباب چی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بسته‌ بندی وسایل در باربری اسباب‌ چی

چگونگی و نحوه بسته‌ بندی اثاثیه در زمان اسباب‌ کشی، یکی از مهم‌ ترین مراحل در هنگام جابجایی بار می‌ باشد. خدمات بسته‌ بندی در باربری اسباب‌ چی، توسط بهترین و باکیفیت‌ ترین تجهیزات صورت‌ گرفته و با آشنایی کامل از میزان حساسیت لوازم گوناگون منزل، آن‌ ها را به‌ طور دقیق و کامل بسته‌ بندی می‌ نمایند. زیرا همانطور که ممکن است‌ بدانید تمامی منازل از وسیله‌ هایی چون لوازم برقی خانگی، مبلمان، فرش، دکوری ها، سرویس تخت‌ خواب، لوازم چوبی، ظرف و ظروف و غیره تشکیل شده و هر کدام دارای میزان حساسیت متفاوتی در بسته‌ بندی و عدم آسیب به آن‌ ها می ‌باشند. باربری اسباب چی تمامی لوازم منازل را توسط تجهیزاتی همچون کارتن ۵ لایه، پلاستیک حباب دار، سلفون بسته‌ بندی و چسب پهن بر اساس نوع وسیله به‌ طور کاملاً ایمن و استاندارد بسته‌ بندی کرده بنابراین هیچ‌ گونه آسیبی به اثاثیه منزل در هنگام جابجایی حتی در مسافت‌ های طولانی وارد نخواهد شد.

 • اسباب‌ کشی وی آی پی در باربری اسباب‌ چی

یکی دیگر از خدمات ارائه‌ شده در باربری اسباب‌ چی، انجام صفر تا صد اسباب کشی توسط تیم بسیار حرفه ‌ای و متخصص این مجموعه است. خدمات وی آی پی اسباب‌ کشی بسیار مناسب برای افراد پر دغدغه و شاغل بوده و با استفاده از این خدمات و اطمینان به باربری، می‌ توانند بدون هیچ دخالتی اسباب اثاثیه منزل خود را جمع کرده و به مکان جدید منتقل نمایند. از جمله خدمات ارائه‌ شده در این پکیج نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تأمین لوازم و تجهیزات مورد نیاز جهت بسته‌ بندی انواع وسایل و منازل همانند کارتن، چسب، نایلون حباب دار و غیره توسط باربری.
 • بسته‌ بندی اصولی، کامل و دقیق وسایل توسط تیم حرفه ‌ای باربری.
 • جابجایی کامل اسباب و اثاثیه منزل به ماشین حمل و همچنین حمل بار تا مکان مورد نظر.
 • باز کردن بسته‌ بندی وسایل و چیدمان آن‌ ها در منزل توسط باربری.
 • حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه منازل.

باربری اسباب‌ چی علاوه‌ بر تیم بسیار حرفه‌ ای و متخصص خود، دارای خودرو ها و ماشین‌ های بسیار استاندارد و بروز باربری بوده و بر اساس میزان حجم بار و اثاثیه، دارای خودرو های متفاوت باربری می‌ باشد. کارگر های حمل بار در این شرکت باربری، به دلیل گذراندن دوره‌ های آموزشی لازم و تجارب کافی، تسلط کامل بر چگونگی چیدمان اسباب و اثاثیه در داخل ماشین‌ های حمل‌ و نقل را داشته و بدون هیچ‌ گونه آسیب و صدمه ‌ای به بار، لوازم و کارتن‌ ها را به‌ طور منظم در کنار یکدیگر چیدمان می‌ کنند. همچنین رانندگان مشغول به کار در این شرکت نیز، آگاه به تمام اصول رانندگی بوده و بار خود را در سلامت کامل به مقصد می‌ رسانند.

مزایای استفاده از خدمات اسباب‌ چی

از جمله مزایای استفاده از خدمات اسباب‌ چی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • حمل‌ و نقل و جابجایی تخصصی لوازم بسیار حساس و گران‌ قیمت
 • رعایت تمامی اصول بهداشتی توسط کارکنان این مجموعه
 • دارای کارگر های بسیار باتجربه و ماهر در زمینه بسته‌ بندی و جابجایی
 • بسته‌ بندی تخصصی و دقیق تمامی لوازم منزل
 • دارای قیمت و هزینه مشخص و ثابت
 • تأمین تمامی تجهیزات و ملزومات اسباب‌ کشی
 • اعزام کارشناس رایگان قبل‌ از انجام اسباب‌ کشی

در پایان

شما می‌ توانید در صورت انجام اسباب‌ کشی در تهران و جابجایی وسایل منزل خود به مکان جدید، با مجموعه باربری توسط شماره تلفن های زیر تماس گرفته و از خدمات تخصصی و بسیار حرفه ‌ای این مجموعه بهره ‌مند شوید.

شماره تماس

۰۲۱۸۸۰۱۴۴۲۵

۰۹۱۹۲۱۳۴۲۱۶

۰۹۱۹۷۰۶۱۴۵۹

۰۹۰۳۸۰۸۱۵۰۰

فهرست
تماس بگیرید!