باربری آچاره

اسباب‌ کشی منزل و جابجایی اسباب و اثاثیه، یکی از مشکلات بسیار بزرگ برای افراد محسوب شده و اسباب‌ کشی به شهر یا کشور دیگر نیز بسیار سخت‌ تر می‌ باشد. بسیاری از افراد در هنگام نزدیک شدن به زمان اسباب‌ کشی خود، استرس‌ های بسیار زیادی را متحمل شده و آرزو می‌ کنند که بدون دخالت و متحمل شدن هیچ‌ گونه استرسی، تمامی اسباب و وسایل منزل خود را بدون هیچ‌ گونه آسیبی بسته‌ بندی کرده و به محل جدید منتقل نمایند. در این بخش نیز می‌ توان گفت که امروزه شرکت‌ ها و باربری‌ های بسیار بزرگ و معتبری در زمینه ارائه خدمات صفر تا صد اسباب بکشی مشغول به فعالیت بوده و خدمات خود را در بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌ دهند. از جمله این شرکت‌ ها نیز می‌ توان به باربری آچاره اشاره نمود.

شماره تماس

۰۲۱۸۸۰۱۴۴۲۵

۰۹۱۹۲۱۳۴۲۱۶

۰۹۱۹۷۰۶۱۴۵۹

۰۹۰۳۸۰۸۱۵۰۰

معرفی باربری آچاره

شرکت باربری آچاره تمامی خدمات اسباب‌ کشی منازل را به مشتریان خود ارائه داده و دارای سال‌ ها سابقه و تجربه پر افتخار در این حرفه می‌ باشد. این مجموعه دارای کارگران حمل بار بسیار حرفه‌ ای، متخصص و آموزش‌ دیده بود و تمامی انجام امور فنی همچون باز و بسته کردن وسایل و تجهیزات منازل را به مشتریان ارائه می‌ دهد.

عزیزانی که قصد اسباب‌ کشی در تهران و جابجایی بار منزل خود را دارند، می‌ توانند با این مجموعه تماس حاصل کرده و با دریافت راهنمایی‌ های لازم از کارشناسان ما، از خدمات این مجموعه بهره ‌مند شوند.

از جمله خدمات باربری آچاره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اسباب‌ کشی با خاور و کامیون

خاور و کامیون در دسته ماشین‌ های حمل‌ و نقل و جابجایی بار قرار گرفته و گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در هنگام اسباب‌ کشی می‌ باشند. خاور و کامیون هایی که در شرکت آچاره جهت اسباب‌ کشی استفاده می‌ شوند، بسیار با کیفیت و مدرن بوده و با امنیت کامل، بار را تا مقصد مورد نظر حمل می‌ نمایند. همچنین اسباب‌ کشی توسط این نوع از ماشین‌ های حمل‌ و نقل از لحاظ هزینه و قیمت بسیار مناسب و مقرون‌ به‌ صرفه می‌ باشد. شما می‌ توانید با استفاده از ماشین‌ های خاور و کامیون شرکت آچاره در سرویس اسباب‌ کشی این مجموعه، از چند کارگر جهت بسته‌ بندی، جابجایی و چیدمان بار در داخل کامیون نیز بهره‌ مند شوید.

  • اسباب‌کشی با وانت و نیسان

یکی دیگر از خدمات ارائه‌ شده توسط باربری آچاره در هنگام اسباب‌ کشی به مشتریان، ارائه سرویس وانت بار می‌ باشد. خودرو های وانت‌ بار و نیسان مختص به جابجایی بار و اثاثیه خرده‌ ریز بود و جهت جابجایی بار های فروشگاهی و هارپر مارکت‌ ها نیز می‌ توانید از آن‌ ها استفاده نمایید. وانت‌ بار های موجود در شرکت آچاره نیز همانند کامیون و خاور های آن، از نوع استاندارد و بسیار باکیفیت بوده و دارای هزینه مقرون به صرفه ای می‌ باشد.

از جمله خدمات موجود در استفاده از سرویس وانت‌ بار نیز می‌ توان به وجود نیروی لازم جهت بسته‌ بندی وسایل، ارسال تعداد کارگران بر اساس حجم بار و همچنین حمل‌ و نقل اثاثیه بدون آسیب به بار اشاره نمود.

مزایای استفاده از خدمات باربری آچاره

از جمله مزایای استفاده از خدمات این مجموعه جهت انجام اسباب‌ کشی می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ارائه تمامی خدمات بسته‌ بندی وسایل همچون بسته‌ بندی سرویس تخت‌ خواب، لوازم برقی خانگی، ظرف و ظروف، لوازم چوبی، فرش، رختخواب و پوشاک و غیره.
  • استفاده از لوازم و تجهیزات بسیار با کیفیت بسته‌ بندی همچون پلاستیک حباب دار، فوم‌ های بسته‌ بندی، کارتون، چسب و غیره.
  • چیدمان استاندارد تمامی لوازم منزل در داخل ماشین حمل‌ و نقل.
  • بسته‌ بندی و جابجایی لوازم بسیار گران‌ قیمت و مهم همچون پیانو، گاو صندوق، مجسمه، آینه‌ های بزرگ و غیره.
  • ارائه ضمانت‌ نامه بار به مشتری مختص به تمامی خدمات اسباب‌ کشی.
  • قیمت‌ گذاری هوشمند در ارائه خدمات و عدم تغییر هزینه پس‌ از پایان کار.
  • بهره‌مندی از تیم بسیار حرفه ‌ای، آموزش دیده و متخصص و همچنین تجهیزات و ماشین‌ آلات حمل‌ و نقل استاندارد.

در پایان

شما می‌ توانید جهت استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ، جابجایی بار، چیدمان اثاثیه در مکان جدید، با این مجموعه توسط شماره‌ های زیر تماس حاصل کرده و از خدمات تخصصی و حرفه ای آن بهره ‌مند شوید.

شماره تماس

۰۲۱۸۸۰۱۴۴۲۵

۰۹۱۹۲۱۳۴۲۱۶

۰۹۱۹۷۰۶۱۴۵۹

۰۹۰۳۸۰۸۱۵۰۰

فهرست
تماس بگیرید!